Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
1108 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Став на матчі NBA та отримуй бонуси від букмекерської контори Melbet

Як взяти участь?

 1. Авторизуйтесь або зареєструйтесь на сайті або в MelBet.
 2. Натисніть кнопку «Участь» на сторінці бонусної пропозиції.
 3. Ставте від 111 UAH на баскетбольні події НБА між 17.04.2023 та 18.06.2023. Бонусна пропозиція враховує разові ставки з коефіцієнтом 1,5 і вище на баскетбольні події НБА, а також експрес-ставки, що складаються з 3 і більше подій. Коефіцієнт кожної події становить від 1,4. Принаймні одна подія на експресі повинна бути для баскетбольної події НБА.
 4. Отримайте бонус у вигляді безкоштовної ставки. Розмір фрібету залежить від загальної суми ставок, зроблених протягом періоду дії бонусної пропозиції.

Від чого залежить сума фрібету?

Сума фрібет залежить від того, скільки в період дії бонусної пропозиції ви зробили ставок, які відповідають умовам бонусної пропозиції. Якщо ви зробили ставки на суму:

 • 222 UAH і більше – вільна ставка на суму 74 UAH;
 • 370 UAH і більше – вільна ставка на суму 111 UAH;
 • 739 UAH і більше – вільна ставка на суму 185 UAH;
 • 1477 UAH і більше – вільна ставка на суму 554 UAH;
 • 2216 UAH і більше – безкоштовна ставка на суму 1108 UAH.

Чим більша загальна сума ставок, тим вище сума фрібету!

Правила та умови

 1. Бонусна пропозиція діє в період від 17.04.2023 (00:00 +3 UTC) до 18.06.2023 (23:59 +3 UTC).
 2. Тільки зареєстровані учасники можуть брати участь у бонусному реченні. Обов’язкові для заповнення поля: Прізвище, Ім’я, номер мобільного телефону (обов’язкова активація), електронна адреса (email), країна проживання.
 3. Для участі в бонусному реченні користувач повинен дати згоду на участь у бонусних акціях в особовому кабінеті в налаштуваннях облікового запису (Налаштування облікового запису – Участь у бонусних акціях).
 4. Для участі в бонусній пропозиції необхідно натиснути на кнопку «Участь» на сторінці пропозиції.
 5. Бонусна пропозиція враховує разові ставки з коефіцієнтом 1,5 і вище на баскетбольні події НБА, а також експрес-ставки, що складаються з 3 і більше подій. Коефіцієнт кожної події становить від 1,4. Принаймні одна подія на експресі повинна бути для баскетбольної події НБА.
 6. Мінімальна сума ставки – 111 UAH.
 7. У бонусній пропозиції враховуються виключно ставки на реальні кошти учасника бонусної пропозиції.
 8. Бонусна пропозиція не враховує ставки на різні види гандикапів і тоталів, ставки з бонусного рахунку, скасовані, продані ставки, ставки, зроблені на авансові кошти, ставки на промокод, застраховані ставки, а також ставки, на які здійснювалося повернення коштів.
 9. Сума фрібету залежить від загальної суми зроблених ставок, що відповідає умовам бонусної пропозиції в період дії бонусної пропозиції. У бонусній пропозиції враховуються тільки розраховані ставки. Всі події в експресі повинні бути розраховані на момент закінчення терміну дії бонусної пропозиції.
 10. Максимальна кількість фрібету – 1108 UAH.
 11. Фрібет зараховується у вигляді промокоду автоматично протягом 72 годин після закінчення акції.
 12. Дізнатися умови фрібету можна в Особистому кабінеті – Перевірка промокоду.
 13. Фрібет підлягає відіграшу. Для відіграшу необхідно поставити всю суму freebet зі ставкою експрес-типу. Експрес повинен складатися щонайменше з 4 подій. Принаймні 3 експрес-події повинні мати коефіцієнти принаймні 1,5.
 14. Скористатися фрібетом можна протягом 7 днів з моменту його отримання.
 15. Компанія MelBet має право скасувати або відкликати дану пропозицію або змінити будь-яке з його положень в будь-який час без попереднього повідомлення або вказівки причин.
 16. Акція діє тільки для однієї IP-адреси, одного ПК, однієї сім’ї і одного аккаунту.
 17. MelBet може змінити, скасувати, відновити або відмовити в акції в будь-який час без попереднього попередження.
 18. MelBet залишає за собою право переглядати дані про транзакції і відвідуванні сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає зі стратегії, яку MelBet (на свій власний розсуд) вважає нечесною, то MelBet має право заборонити йому брати участь в бонусної програмі і анулювати бонус.
 19. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). 
 20. Якщо MelBet виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт