За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Опція Cash out від William Hill

Скористалися 44 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

William Hill – перша у світі букмекерська компанія, яка впровадила такий зручний інструмент, як продаж або ж вихід зі ставки, англійською мовою відомий як Cash out. Англійці зробили це ще у 2012-му році. А сьогодні більшість великих букмекерів мають на озброєнні таку технологію.

Cash Out у букмекера. Що таке викуп ставки і як він підраховується?

Умови 

Ви можете почати контролювати власні експреси завдяки функції «Розрахувати мою ставку». Розрахуйте вашу активну ставку та отримайте повернення до того, як остання подія на купоні зіграє. Крім цього, існує можливість частково розрахувати ставку, яка поверне частину суми вашого прогнозу, а решту залишить до моменту закінчення останньої події купону.Функція «Розрахувати мою ставку» доступна в одиночних ставках і експресах на футбол, скачки, теніс, бейсбол, баскетбол, бокс, крикет, дартс, гольф і снукер, включаючи Live-події.


Як скористатись пропозицією?

1. Зробіть одиночну або експрес-ставку live.
По-перше, зробіть ставку. Враховуються поодинокі ставки або експреси. Як тільки ви розмістите ставку, Ви побачите суму, по якій зможете її розрахувати.

2. Перейдіть на вкладку “Відкриті ставки” на купоні, після того, як увійдете до системи.
Всякий раз, коли подумаєте про розрахунок88 ставки, перейдіть на вкладку “Відкриті ставки” на купоні і Ви отримаєте інформацію про Ваших ставках.

3. Тут Ви побачите суму, по якій Ви зможете розрахувати Вашу ставку
Якщо функція розрахунку ставки доступна в цьому ринку / матчі, Ви зможете розрахувати Вашу ставку. Сума, за якою Ви зможете розрахувати Вашу ставку, буде відображена на блакитному полі, а розрахувати ставку можна буде натиснувши зелену іконку “Розрахувати ставку”.

Якщо Ви бажаєте розрахувати ставку тільки частково, просто пересуньте повзунок на бажану суму. Ви побачите, як зміниться величина залишилася ставки і величина, яка буде розрахована. Як тільки Ви будете задоволені вибраними параметрами, натисніть іконку “Розрахувати ставку”. Сума буде розрахована, а на решту суми бутет прийнята нова ставка.

Як тільки одна з подій в купоні виграє, або навіть якщо ваша команда поведе в рахунку, сума, доступна для розрахунку збільшиться. Чим більше подій в експресі, і чим пізніше зробите розрахунок – тим більше зможете отримати.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт