Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
10000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
4 днi
Ставка без ризику в букмекерській конторі Mostbet. Зроби ставку на обрані матчі в розділі «‎‎Майбутні події» та у разі невдачі поверни 100% на бонусний рахунок. Для цього:
 • Увійди або зареєструйся на сайті букмекерської контори Mostbet.
 • Зроби ставку на точний рахунок.
 • Забери кешбек 100% якщо ставка не зайде.

  Правила

  1. Загальні терміни проведення акції з 20.02.2023 по 26.02.2023 включно.
  2. Учасниками акції можуть бути тільки користувачі, зареєстровані і авторизовані на сайті mostbet.com з будь-якою валютою рахунку.
  3. Для участі в акції необхідно робити ставки на вказані футбольні матчі по лінії LIVE або прематч з коефіцієнтами від 2-х, оформлені і розраховані на сайті mostbet.com і у офіційних додатках для мобільних операційних систем iOS і Android. Сума ставки повинна бути не ниже встановленої мінімальної суми – 120 UAH. У рамках акції можна використовувати тільки ставки з однієї події – ординари. За умови виконання усіх умов учасник акції отримує бонус 100% від зробленої ставки, якщо вона програє.
  4. Для участі в акції ставка повинна бути розрахована. У випадку відміни або повернення ставки, а також ставки по фрібету, промокоду або за бонусні кошти – не вважаються акційними.
  5. В акції беруть участь лише ставки на реальний рахунок. Бонус активується у разі, якщо ставки зроблені на події, що беруть участь в акції.
  6. Бонус активується автоматично протягом 24 години після розрахунку ставки на вказану подію. У випадку якщо бонус не нарахований автоматично у вказаний термін, гравцю необхідно звернутися до служби підтримки.
  7. Якщо ставок зроблено декілька – бонус нараховується за першу розраховану ставку.
  8. Бонус цієї акції не може бути активовано, якщо у клієнта на момент здійснення ставки вже є активний бонусний рахунок на спорт.
  9. Максимальна сума бонуса складає: 10 000 гривень.
  10. Виведення коштів з ігрового рахунку можливий після виконання умов відіграшу.
  11. Отриманий бонус необхідно відіграти у п’ятикратному розмірі на ставках типу «експрес» з кількістю подій не менше 3 і коефіцієнтом кожної події не менше 1,4. Якщо бонус не відіграно протягом 4 днів з моменту отримання, він списується з ігрового рахунку автоматично.
  12. У випадку відміни або повернення ставки, а також ставки, розраховані з коефіцієнтом 1, не беруть участі у відіграшу бонуса.
  13. Активувавши додаток, гравець автоматично приймає правила і умови цієї акційної пропозиції.
  14. Гравець несе відповідальність згідно з правилами за коректність і правдивість інформації, вказаної при реєстрації ігрового рахунку.
  15. У разі виникнення суперечок з приводу права участі, отримання бонуса і цих умов участі, остаточне рішення приймається організатором акції. Ця умова є обов’язковою для виконання і не підлягає оскарженню учасником або будь-якою третьою стороною.
  16. Поки є хоча б один відкритий бонусний рахунок, гравець може вивести суму від 0 до загальної суми відіграних депозитів, якщо на ігровому балансі залишиться більше дворазового номіналу бонуса. Успішним виведення коштів вважається, коли заявка схвалена і знаходиться у статусі «Виконано». Виведення коштів з порушенням умов цього пункту правил, оцінюватиметься як відмова гравця від участі в акції, у цьому випадку бонусний баланс анулюється. Дане правило має силу з моменту створення бонусного рахунку і аж до появи суми бонуса на ігровому рахунку.

  Інші положення 

  1. Призи акції не підлягають передачі чи обміну. Тільки той учасник, дані якого зазначені в обліковому записі на сайті, може отримати приз. Учасник несе відповідальність за коректність даних, що вказані в обліковому записі.
  2. У випадку виникнення суперечок щодо права участі, отримання призів і даних умов участі, остаточне рішення приймає організатор акції. Таке рішення є обов’язковим до виконання і не підлягає оскарженню учасником чи будь-якою третьою стороною.
  3. Рішення організатора акції щодо усіх питань, що пов’язані з проведенням акції, а також результати проведення акції, вважаються остаточними й поширюються на всіх учасників акції після публікації на сайті www.mostbet.com
  4. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахрайства чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника на отримання призу. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, спрямованих на запобігання подібних дій.
  5. Правила чинної акції можуть бути змінені та доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.
  Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
  Коментарі
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт