Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
6000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
14 днів

Світ Рунтерри непередбачуваний та приховує безліч небезпек, які по плечу лише найсильнішим. Букмекерська контора GG.BET підстрахує тебе, чемпіоне.

Став на матчі League of Legends впевнено. Обирай страховку до вподоби та насолоджуйся грою без ризику! Заходь у меню профіля та обирай свій бонус:

 • Депозит від ₴300 – страхування ставки до ₴600.
 • Депозит від ₴1501 – страхування ставки до ₴3000.
 • Депозит від ₴3001 – страхування ставки до ₴6000.

Приймають участь ставки на матчі League of Legends, ординар, коефіцієнт 1,75+.

Промо буде діяти з 17.01 по 26.02.

Правила та умови

1. Після активації бонусу в особистому кабінеті вам необхідно виконати умови пропозиції. Бонус для кожного етапу необхідно активувати окремо.

2. Страхування ставки. Ви можете обрати тільки один депозит. Залежно від нього ви отримаєте таке страхування ставки:

 • Внесіть депозит від ₴300 – отримайте страхування ставки до ₴600.
 • Внесіть депозит від  ₴1501 – отримайте страхування ставки до ₴3000.
 • Внесіть депозит від ₴3001 – отримайте страхування ставки до ₴6000.
 • Тип ставки – ординар із коефіцієнтом від 1,75. Ставка має бути зроблена реальними коштами та зарахована в період дії акції. Ставки приймаються тільки на матчі Legue of Legends.
 • Перша ставка після активації бонуса, що відповідає умовам, буде зарахована.
 • Якщо ставка, що відповідає цим умовам, буде програшною, сума ставки автоматично повернеться на бонусний баланс із вейджером x4.
 • У разі виграшу такої ставки її сума не повертається.
 • Для виведення бонусних коштів і/або будь-якого виграшу, отриманого в результаті використання бонуса, користувач має зробити ставки на загальну суму, яка щонайменше у 4 рази перевищує отриманий бонус, протягом 14 днів.
 • Бонус можна відіграти ставками типу ординар із коефіцієнтом 1,75 і більше.У разі невиконання умов щодо відіграшу бонусу у зазначений термін бонусний рахунок та бонусні кошти будуть списані. Максимальна сума реальних грошей, отриманих після відіграшу букмекерського бонусу, дорівнює сумі застрахованої ставки. Сума, що залишилася, буде вирахована з балансу.

3. Бонуси можуть бути використані для ставок тільки тоді, коли на реальному балансі відсутні кошти.

4. Виграш зі ставок, які були здійснені з використанням бонусного та реального балансів, буде розподілений пропорційно. 

5. У разі виведення реальних коштів невідіграний бонус буде списаний.

6. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись до служби підтримки. Усі нарахування підлягають конвертації в USD валюту, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.

7. БК GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію в будь-який час, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонуса.

8. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонуса, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде успішно пройдена, запит на виведення буде відхилений.

9. Правила та умови підлягають розгляду та змінам у будь-який момент проведення акції.

10. БК GG.Bet залишає за собою право перевіряти ігрову історію учасників акції, і спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації з будь-якої або всіх подальших акцій на власний розсуд.

11. Одночасно може бути активним тільки один бонус. Ставки зараховуються одночасно тільки у відіграш одного бонуса. Активуючи якусь бонусну програму, ви автоматично деактивуєте попередню активну.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт