За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Викуп ставки (CashOut) – функція букмекерської контори Vivarobet, за допомогою якої учаснику надається можливість до завершення включеної (-их) в купон події (-й) відмовитися (закрити) від свого купона (призупинити купон) й отримати певну суму, яку пропонує організатор, відмовившись від можливого виграшу або програшу.

Функція викупу ставки доступна для ординарів і експресів. Ця функція недоступна для купонів, що включають ставки на віртуальні ігри. Функцію викупу ставки можна застосувати у всіх тих випадках, коли вона пропонується організатором. Після розміщення ставки учасник бачить кнопку викупу ставки в розділі «Історія», якщо вона доступна для даного купона.

Учасник може скористатися функцією як до початку події (-й), так і під час події (-й), тобто в лайві. Для ординарів і експресів можна скористатися функцією до визначення результату подій.

До того, як натиснути на кнопку функції викупу ставки, учасник побачить суму, яка в результаті застосування функції перерахується на особистий ігровий рахунок. Запропонована сума не може бути більшою за виграш даного купона.

Сума, отримана в результаті застосування функції, відразу ж перераховується на особистий ігровий рахунок і може використовуватися для наступних ставок або виведення.

Організатор має право анулювати застосування функції, в рамках якої перерахована сума підлягає скасуванню, а зроблена ставка розраховується відповідно до початкової суми і коефіцієнту ставки (купон відновлюється).

Частковий викуп ставки

Частковий викуп ставки дозволяє учаснику отримати частину свого можливого виграшу, залишаючи іншу частину активною, тим самим даючи можливість отримати гарантований виграш незалежно від остаточного результату включеної в купон ставки.

Учасник може частково взяти будь-яку частину з запропонованої суми викупу ставки, але не менше мінімальної суми, яка встановлюється регламентом.

На відміну від звичайного викупу ставки, при застосуванні часткового викупу ставки дію купона учасників не припиняється, і купон вважається дійсним до завершення включених в нього подій.

Частковий викуп ставки можна застосувати в тих випадках, коли організатор пропонує функцію викупу ставки (CashOut). Після розміщення ставки учасник бачить кнопку викупу ставки в розділі «Історія», після натискання якої стає доступною також кнопка часткового викупу ставки. Вона представлена у вигляді підфункції до викупу ставки.

У розділі «Історія» свого особистого кабінету учасник може побачити рух всіх коштів.

Автоматичний викуп ставки

Після розміщення ставки на результат події учасник може скористатися функцією автоматичного викупу ставки. Учасник вказує ліміт певної суми викупу ставки, і, якщо сума, запропонована організатором за новий купон, в результаті змінених коефіцієнтів перевищує вказану суму, то система автоматично виконує викуп ставки. Дана сума перераховується на особистий ігровий рахунок учасника.

Автоматичний викуп ставки може бути застосований у всіх тих випадках, коли організатор пропонує функцію викупу ставки. У розділі «Історія» учасник може побачити рух всіх коштів. Після розміщення ставки учасник бачить кнопку викупу ставки, після натискання якої стає доступною також кнопка автоматичного викупу ставки. Вона представлена у вигляді підфункції до викупу ставки.

Плюси і мінуси

  • Можливість зменшити потенційні втрати або зафіксувати прибуток по ставці ще до завершення події
  • Прості умови використання опції та кілька її варіантів для гравців
  • Опція доступна не на всіх подіях та ринках
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт