За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Функція букмекерської контори Vivarobet «Edit Bet» (змінити ставку) дає учаснику можливість вносити зміни в купон і/або додавати і/або видаляти події.

Застосування функції «Edit Bet» (змінити ставку) можливе в тих випадках, коли вона пропонується букмекером.

Функція доступна для спортивних ставок – ординарів і експресів. Після додавання ще однієї події (-й) в ординар, ставка стає експресом і навпаки, якщо в результаті змін в експресі залишається одна подія, ставка стає ординаром. У підсумку на сформовані експрес або ординар поширюються норми, встановлені цим регламентом відповідно для експресів і ординарнів.

Функція «Edit Bet» (змінити ставку) доступна тільки тим учасникам, яким пропонується функція викупу ставок для купонів на той момент, коли учасник намагається скористатися цією функцією.

При застосуванні даної функції в зміненому купоні в якості суми ставки автоматично встановлюється сума, запропонована на той момент функцією викупу ставок.

Учасник може змінити ставку в розділі «Мої ставки». В даному розділі необхідно у верхньому правому куті купона натиснути на кнопку «Edit Bet» (змінити ставку) і далі вибрати ставку (-и), яку учасник хоче змінити. Всі ставки на незавершені події з’являться в новому купоні, даючи можливість замінити подію (-ї) в новому купоні. Після внесення змін (-и) в нижньому лівому кутку купона учасник побачить розмір і можливий виграш зміненої ставки (якщо в цей період коефіцієнти будуть змінені, то будуть також відображені запропоновані коефіцієнти обраної події). Для підтвердження необхідно натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Додавання події

Для того, щоб додати подію в купон, необхідно в купоні натиснути на кнопку «Додати подію». Далі відкриється основна сторінка і з’явиться вікно, де учасник зможе завантажити доступні події сайту і додати подію (-ї). Вибравши будь-яку нову подію, вона з’явиться в нижній частині нового купона. Вибравши в нижній частині нового купона «Додати в ставку», подія буде додана в купон. Для підтвердження необхідно натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Видалення події

Для того, щоб видалити подію з купона, учаснику необхідно натиснути на кнопку «X» в правій стороні події, і таким чином бажана подія зникне з купона. Для підтвердження необхідно натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Умови

  • Натиснувши на кнопку «Скасувати», учасник може скасувати функцію до того, як вона буде підтверджена.
  • Функцію неможливо застосувати на ставки, зроблені за допомогою фрібета.
  • На умови функції поширюються основні умови прийняття і розміщення ставок, встановлені цим регламентом.
  • Змінений купон буде доступний в розділі «Мої ставки».
  • Організатор не нестиме відповідальність за недоступність функції «Змінити ставку» через технічні проблеми. В цьому випадку будуть збережені початкові умови ставки.

Плюси і мінуси

  • Можливість редагувати вже зроблені ставки
  • Прості умови використання опції
  • Опція доступна не для всіх ринків та подій
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт