За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
20000 $
Відіграш
Термін відіграшу

Поповніть ваш особистий ігровий рахунок у БК Vivarobet як мінімум в розмірі 1 000 вірменських драм (AMD) через платіжні системи Visa, Master Card, ArCa, збирайте квитки та отримаєте можливість виграти автомобіль Nissan Terano або частину від призового фонду в розмірі 10 000 000 AMD.

Пропозиція діє з 11-го березня (00:00) до 10-го квітня (23:59) 2020 року.

Умови участі в акції

1. Для участі в акції необхідно поповнити ігровий рахунок як мінімум в розмірі 1 000 AMD через платіжні системи Visa, Master Card, ArCa.

2. За кожну додаткову суму в розмірі 1 000 AMD учасник отримає 1 квиток. Наприклад, якщо ви поповнили баланс в розмірі 100 000 AMD через платіжні системи Visa, Master Card, ArCa, то отримаєте 100 квитків, а якщо поповните баланс в розмірі 1 800 AMD, то отримаєте 1 квиток.

Для кожного квитка організатор надає унікальний ідентифікаційний номер (TicketID).

Умови акції

1. Загальний призовий фонд акції складає 10 000 000 AMD і автомобіль Nissan Terano, які будуть розіграні протягом одного розіграшу з трьох етапів.

2. Після завершення періоду акції відбудеться розіграш, в якому візьмуть участь всі ідентифікаційні номери квитків (TicketID), накопичені учасниками протягом акції.

3. Розіграш буде показаний в прямому ефірі на сайті www.vivarobet.am, а також на сторінках організатора в YouTube і Facebook. Точний час прямого ефіру буде оголошено на сайті www.vivarobet.am за 3 дні до розіграшу.

Умови проведення розіграшу

Розіграш буде проведено за допомогою пристрою «кено» за винятком 2-го і 3-го етапів, які можуть бути проведені двома способами: за допомогою пристрою «кено» і барабаноподібного прозорого пристрою.

Розіграш призового фонду в розмірі 10 000 000 AMD і автомобіля буде складатися з трьох етапів, в яких послідовно будуть розіграні:

1-й етап – 5 000 000 AMD

2-й етап – 5 000 000 AMD

3-й етап – 1 автомобіль

Умови проведення 1-го етапу розіграшу

Під час прямого ефіру пристрій «кено» буде заповнено номерами від 0 до 9 (кількість – 7 по кожному номеру).

Протягом першого етапу розіграшу за допомогою пристрою «кено» будуть випадати цифри, в яких будуть по черзі перевірятися збіги цифр з ідентифікаційними номерами квитків (TicketID). Послідовність буде звірятися справа наліво, починаючи з кінця номера до початку до того, як кількість збігів складе 10 або менше 10. Призовий фонд цього етапу буде розподілений між учасниками, у яких були зареєстровані збіги. У разі, якщо в даному етапі в учасника було зафіксовано декілька збігів ідентифікаційних номерів, то виграшним буде вважатися тільки 1 ідентифікаційний номер (TicketID).

У тому випадку, коли після перевірки кожної наступної цифри збіг не фіксується, а до цього кількість збігів становить 11 або більше 11, то остання цифра, після якої не фіксується збіг, анулюється (не бере участі в розіграші), і витягуються додаткові цифри до тих пір , поки не зафіксується 10 або менше 10 збігів.

Умови проведення 2-го і 3-го етапів розіграшу

Під час прямого ефіру пристрій «кено» буде заповнено номерами від 0 до 9 (кількість – 7 по кожному номеру).

Під час розіграшу кожного разу буде витягнута одна цифра.

Щоразу, дістаючи наступну цифру, по черзі будуть перевірятися збіги цифр з ідентифікаційними номерами квитків (Ticket ID). Послідовність буде звірятися справа наліво, починаючи з кінця номера, в результаті чого буде визначено кількість збігів ідентифікаційних номерів квитків (Ticket ID).

Цифри будуть по черзі витягувати, і в будь-який момент, коли буде тільки 1 збіг, розіграш буде припинений, і переможець отримає приз.

У тому випадку, коли після перевірки кожної наступної цифри збіг не фіксується, а до цього кількість збігів становить 9 або менше 9, то номери ігрових рахунків даних учасників (Client ID) беруть участь в розіграші за допомогою барабаноподібного пристрою.

У тому випадку, коли після перевірки кожної наступної цифри збіг не фіксується, а до цього кількість збігів становить 10 або більше 10, то остання цифра, після якої не фіксується збіг, анулюється (не бере участі в розіграші), і витягуються додаткові цифри до тих пір , поки не зафіксується 9 або менше 9 збігів, і номери ігрових рахунків даних учасників (Client ID) беруть участь в розіграші за допомогою барабаноподібного  пристрою.

Під час розіграшу за допомогою барабаноподібного пристрою за принципом випадковості буде оголошений номер ігрового рахунку учасника, який переміг в даному етапі. Протягом даної акції кожен учасник може отримати більше 1 виграшу за різними ідентифікаційними номерами квитків (Ticket ID), за винятком першого етапу.

Заключні положення

Кожен гравець, який бере участь в даній акції, підтверджує, що організатор може використовувати надану інформацію, включаючи особисті дані, в будь-яких цілях, пов’язаних з акцією.

Плюси і мінуси

  • Великий призовий фонд акції та суперприз - автомобіль
  • Прості умови акції
  • Невисокий мінімальний депозит для участі
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт