За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Отримайте виплату від Bet365 за одинарними ставками, якщо команда, на яку ви поставили, лідирує у 20 очок.
Як це працює:
 1. Додайте передматчеву ставку на ринку переможця матчу на будь-яку гру НБА до 22 липня 2021 року включно.
 2. Для одиночних ставок – якщо обрана вами команда веде в рахунку у 20 очок в будь-який момент матчу, БК виплатить вашу ставку повністю, незалежно від підсумкового результату гри.
 3. Для мультиставок та парі в «Конструкторі ставок» – якщо команда, на яку була зроблена ставка на ринку 1х2, буде лідирувати на 20 очок, то ставка буде відзначена як виграшна на сторінці «Мої ставки», а результати, що залишилися, очікуватимуть на розрахунок.


  Умови та положення

   

  • Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які відповідають певним критеріям.
  • Дана пропозиція буде застосовуватися до передматчевих одиночних і мультиставок на ринку переможця (2 результати) для будь-якого матчу НБА до 22 липня 2021 року.
  • Пропозиція не діє, якщо за ставкою був проведений повний кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий кешаут, і ваша команда лідирує з перевагою у 20 очок, ставка буде розрахована на залишок активної суми ставки.
  • Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і ваша команда буде вести в рахунку з різницею у 20 очок, то ставка буде розрахована на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат на подію, яка стартувала, пропозиція більше не буде діяти.


  Правила

   

  1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, що відповідають певним критеріям. Ви можете ознайомитися з повним списком доступних акцій, увійшовши в обліковий запис і вибравши розділ «Акції» на мобільному пристрої або «Пропозиції» на комп’ютері. bet365 зберігає відомості про взаємодію з клієнтами для визначення відповідності критеріям участі в акціях. Дана інформація, включаючи дату і час будь-якого накладення обмежень, буде вирішальною в будь-якій спірній ситуації.
  2. Дана пропозиція буде застосовуватися для передматчевих одиночних і мультиставок на ринку «Грошова лінія» (2 результати) для будь-якого матчу НБА до 22 липня 2021 року.
  3. Для одиночних ставок – букмекер виплатить вам повну суму виграшу, якщо ваша команда буде лідирувати на 20 очок в будь-який момент матчу, незалежно від фінального результату.
  4. Для мультиставок – якщо команда, на яку була зроблена ставка, буде лідирувати на 20 очок, то ставка буде відзначена як переможна на сторінці «Мої ставки», а решту результатів чекатимуть розрахунку. Якщо фаворит лідирує на 20 очок, але не виграє матч, то в секції «Історія» результат буде відзначений як програш, але зарахований як переможний, відповідно до пропозиції «Дострокова виплата».
  5. Дана пропозиція поширюється на стандартному ринку «Результат основного часу», де ставки реалізуються на основі результату після закінчення 90-хвилинного матчу. Враховується доданий час, яке компенсує зупинки в грі через травми або інші зупинки, але не включається додатковий час і час, призначений для серії пенальті.

   Букмекер заявляє, що постарається зробити розрахунок всіх кваліфікаційних ставок і нарахувати виграш на ваш рахунок протягом 15 хвилин, після того, як ваш фаворит вийде вперед на 20 очок.

    

  Обмеження

   

  1. Дана пропозиція не доступна для ставок на передсезонні поєдинки, показові матчі та Матч всіх зірок. 
  2. Пропозиція не діє, якщо за ставкою був проведений повний кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, і ваша команда лідирує з перевагою у 20 очок, ставка буде розрахована на основі залишилася активної суми ставки.
  3. Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і ваша команда буде вести в рахунку з різницею у 20 очок, то ставка буде розрахована на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат на подію під час гри, пропозиція більше не буде діяти.
  4. У разі здійснення дострокової виплати за вашою ставкою відповідно до правил даної пропозиції ви не зможете отримати виплату знову, якщо обрана вами команда здобуде перемогу в грі.

  Загальна інформація

   

  1. У разі порушення будь-якої умови акції, або при наявності доказів того, що розміщення клієнтом або групою клієнтів ряду ставок з урахуванням підвищених виплат, безкоштовних ставок, безризикових ставок, Бетбонусів тощо призведе до гарантованого отримання клієнтом або групою клієнтів прибутку незалежно від результату ставки, bet365 може відкликати підвищену виплату, безкоштовну ставку, безризикову ставку або Бетбонуси таких пропозицій і / або анулювати будь-яку ставку, розміщену з використанням безкоштовної ставки або Бетбонусів. Крім того, в разі наявності доказів такої діяльності bet365 залишає за собою право накласти на клієнта адміністративний збір у розмірі, що не перевищує суму Бетбонусів, безкоштовної ставки, безризикової ставки або підвищеної виплати.
  2. Bet365 може відкликати будь-яку суму бонусу, безкоштовні ставки, Бетбонуси або підвищені виплати, присуджені помилково.
  3. Bet365 може в будь-який час вносити невеликі зміни в дану акцію з метою виправлення друкарських помилок, підвищення зрозумілості викладу або якості послуг, а також закрити акцію відповідно до вимоги законодавства або регулюючих організацій.
  4. Штатні співробітники та керівники всіх рівнів компанії bet365, її рекламні та інші агентства, ліцензіати та ліцензіари, постачальники послуг і будь-які інші пов’язані з ними компанії не можуть брати участь в акції. Ці ж умови поширюються на близьких родичів зазначених осіб.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт