Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Вихід зі ставки (Cash Out)

Рейтинг Букмекерів
Вихід з ставки (Cash Out) – послуга букмекера або біржі ставок, що дозволяє отримати достроковий розрахунок ставки за меншим коефіцієнтом при сприятливому для гравця ході спортивної події. Завдяки цій послузі, гравцеві не треба шукати протилежний результат і обчислювати суму страхувальної ставки, якщо він хоче перестрахуватися по ходу гри.

Зміст

Наприклад, якщо гравець зробив ставку, розміром у 100 гривень на тотал більше 2,5 у матчі «Реалу» з «Барселоною», і на 5-й хвилині був забитий гол, то коефіцієнт на тотал більше 2,5 різко впаде, а коефіцієнт на тотал менше — виросте. Незважаючи на те, що ймовірність 3-х або більше забитих голів буде висока, гравець може не захотіти ризикувати і вирішить зафіксувати прибуток.

В такому разі, гравцеві треба переставити на тотал менше, тому що це результат, протилежний його першій ставці. Припустимо, коефіцієнт на тотал більше на початку гри становив 2.00, а коефіцієнт на тотал менше після забитого голу почав дорівнювати 4.0. Гравцеві для того, щоб без ризику вийти зі своєї ставки, потрібно помножити її суму на коефіцієнт, за яким він її поставив, і поділити на коефіцієнт, який дається на тотал менше (у даному випадку 4.00).

Тобто: 100 * 2/4 = 50

Таким чином, гравець у будь-якому випадку залишиться у виграші на 50 гривень.

Тепер розглянемо ситуацію, в якій гравцеві не пощастило – голів у матчі немає, а йде вже 60-я хвилина. Імовірність того, що у матчі буде менше 2,5 голи, зросла, а це означає, що коефіцієнт на даний результат впав, скажімо, до 1,33. Гравець не хоче втратити всю суму ставки і хоче знову переставити. Але в цьому випадку гра пішла у невигідну для нього сторону, тому йому потрібна сума більша, ніж сума першої ставки. Обчислення відбувається за тим же принципом, що і у попередньому випадку.

Тобто: 100 * 2 / 1,33 = 150

Таким чином, гравець програє 50 гривень при будь-якому результаті.

У випадку з функцією Cash in гравцеві не потрібно нічого обчислювати: він просто тисне на кнопку «вихід» (Cash in) і отримує свою ставку плюс виграш, якщо гра пішла на плюс його ставці, або частину початкової ставки, якщо гра пішла у невигідну для нього сторону.

Чи варто користуватися цією функцією? Скоріше ні, ніж так. Поясню. Справа у тому, що кожен раз, коли ви ставите, ви ризикуєте більше, ніж букмекер, бо у коефіцієнтах букмекера закладена маржа. Переставляючись або «виходячи» з ставки, ви платите за цю маржу двічі. Це як страховка в блекджеку, яку, якщо купувати постійно, то все одно опинишся у програші.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі