За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Букмекерська компанія bet365 гарантує кращі коефіцієнти для кожного кінного забігу, котрий транслюватиме ITV Racing.

Як це працює:
 • Зробіть ставку на перемогу або перемогу/місце з фіксованим коефіцієнтом після 10:00 в день скачок на будь-який забіг, що транслюватиме ITV Racing.
 • Отримайте кращий коефіцієнт або як мінімум не нижчий коефіцієнт в порівнянні з наступними букмекерами: Ladbrokers, William Hill, Paddy Power, Coral, Sky Bet і Boylesports.
 • Термін дії пропозиції завершується за 15 хвилин до запланованого старту забігу для кожного забігу по ITV.
  Умови та положення

  1. Пропозиція діє для всіх ставок, розміщених з 10 ранку в день проведення скачок, Термін дії пропозиції закінчується за 15 хвилин до запланованого старту кожного забігу по ITV; тільки для забігів, котрі транслює ITV Racing, якщо компанією bet365 не вказано інше.
  2. Дана пропозиція поширюється на коефіцієнти наступних букмекерів: Ladbrokes, William Hill, Paddy Power, Coral, Sky Bet і Boylesports.
  3. Пропозиція діє тільки для ставок на перемогу і перемогу/місце на ринках з фіксованими коефіцієнтами. Ніякі інші ринки, включаючи ринки «Покращений коефіцієнт на перемогу» і ринки з поліпшеними або зміненими умовами ставок на місце (перемога / місце екстра), коефіцієнти на які запропоновані окремо від ринків з фіксованими коефіцієнтами, а також ставки Тоті / Pari-Mutuel / Colossus не беруть участі в цій пропозиції.
  4. Забіги, які беруть участь в акції «Гарантія ціни bet365» також підходять для акції «Гарантія кращих коефіцієнтів» для нових клієнтів та таких, що відповідають певним правилам БК.
  5. Весь текст правил ви можете знайти на ресурсі букмекера.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт