За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

В букмекера bet365 можна створити портфоліо коней і стежити за результатами, отримуючи останню інформацію та робити нотатки. 

Як працює функція?

  • Авторизуйтесь і перейдіть в розділ ставок на скачки або троттінг (перегони рисей).
  • Як додати в портфоліо?
  1. Ви можете скористатись пошуком у верхній частині сторінки: ввести прізвисько коня та додати у фаворити. Якщо для коня надається коефіцієнт для будь-якого забігу, то він буде вказаний в індексі, і ви можете натиснути на зірку поруч з прізвиськом для додавання в «Мої конячки».
  2. Якщо вподобаний кінь бере участь в забігу цього дня, можна додати його в портфоліо безпосередньо з картки забігу. Для цього перейдіть в купон і натисніть на відповідну іконку поруч з прізвиськом обраного коня.
  3. Якщо забіг вже завершений, ви можете додати коня в портфоліо, натиснувши на зірку поруч з прізвиськом на сторінці результатів відповідного забігу в купоні або в «Історії». Аби переглянути додану інформацію, перейдіть у вкладку «Мої коні» у верхній частині.
  • Після додавання результату в портфоліо «Мої коні» ви можете створювати та редагувати записи, вмикати сповіщення і переглядати форму коней, які повинні брати участь у забігах в цей день. Якщо в карті забігу з’являється кінь з вашого портфоліо, поруч з нею буде показана зірка для нагадування, що кінь доданий в ваше портфоліо.
  • Ви можете налаштувати сповіщення для отримання новин. Аби ввімкнути, натисніть на іконку дзвоника на сторінці «Мої коні» у відповідному полі. Відтепер, ви будете отримувати сповіщення про наступні змагання та результати скачок. Сповіщення bet365 спрацьовують в додатку на iOS і Android та на мобільній версії сайту (тільки на android, у браузері Chrome).
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт