За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Букмекер Bet365 пропонує достроковий розрахунок ставки на футбол, якщо команда, на яку ви поставили, веде у 2 голи на будь-якій хвилині матчу.

Як це працює:
 1. Зробіть передматчеву ставку на стандартному ринку «Результат основного часу» для футбольних матчів в зазначених змаганнях до суботи 29 травня 2021 року включно. Поставити можна на змагання, котрі вказані нижче.
 2. Для одиночних ставок — якщо команда, на яку ви зробили ставку, буде лідирувати на 2 голи в будь-який момент матчу, букмекер виплатить ваш виграш в повному обсязі, незалежно від того, завершився матч нічиєю чи перемогою команди супротивника.
 3. Для мультиставок і ставок в «Конструкторі ставок» – якщо команда, на яку була зроблена ставка на стандартному ринку «Результат основного часу», буде лідирувати на 2 голи, то ставка буде відзначена як виграшна на сторінці «Мої ставки», а результати, що залишилися, очікуватимуть на розрахунок.
Дана пропозиція діє для наступних змагань:
 • Англійська Прем’єр-ліга
 • Чемпіоншип (Англія)
 • Англія — ​​Ліга 1
 • Англія — ​​Ліга 2
 • Кубок Англії (починаючи з першого раунду)
 • Кубок АФЛ
 • Шотландія — Прем’єр-ліга
 • Іспанська Прімера
 • Німеччина – 1-а Бундесліга
 • Італійська Серія А
 • Франція — Ліга 1
 • Ліга чемпіонів УЄФА (починаючи з групового етапу)
 • Ліга Європи УЄФА (починаючи з групового етапу)
 • Ліга чемпіонів АФК (починаючи з групового етапу)
 • Кубок Лібертадорес (починаючи з групового етапу)
 • Південноамериканський кубок
Умови та положення
 • Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які відповідають критеріям.
 • Дана пропозиція діє для передматчевих одиночних і мультиставок на стандартному ринку «Результат основного часу» для футбольних матчів зі змагань, зазначених вище.
 • Дана пропозиція доступна до суботи 29 травня 2021 року включно.
 • Ставки, розміщені на ринку «Результат основного часу» з поліпшеним коефіцієнтом, не відповідають умовам даної пропозиції.
 • Пропозиція не діє, якщо за ставкою був проведений повний Кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, і ваша команда лідирує з перевагою у 2 голи, ставка буде розрахована на залишок активної суми ставки.
 • Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і ваша команда буде вести в рахунку з різницею у два голи, то ставка буде розрахована на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат на подію, яка стартувала, пропозиція більше не буде діяти.
Правила
 1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які відповідають певним критеріям. Ви можете ознайомитися з повним списком доступних акцій, увійшовши в аккаунт і вибравши розділ «Акції» на мобільному пристрої або «Пропозиції» на комп’ютері. bet365 зберігає відомості про взаємодію з клієнтами для визначення відповідності критеріям участі в акціях. Дана інформація, включаючи дату і час будь-якого накладення обмежень, буде вирішальною в будь-якій спірній ситуації.
 2. Дана пропозиція діє для передматчевих одиночних і мультиставок на стандартному ринку «Результат основного часу» для футбольних матчів зі змагань, зазначених вище.
 3. Дана пропозиція доступна до суботи 29 травня 2021 року включно.
 4. Для одиночних ставок — букмекер виплатить вам повну суму виграшу, якщо ваша команда буде лідирувати на 2 голи в будь-який момент матчу, незалежно від фінального результату.
 5. Для мультиставок — якщо команда, на яку була зроблена ставка, буде лідирувати на 2 голи, то ставка буде відзначена як переможна на сторінці «Мої ставки», а решту результатів чекатимуть розрахунку. Якщо фаворит лідирує на 2 голи, але не виграє матч, то в секції «Історія» результат буде відзначений як програш, але зарахований як переможний, відповідно до пропозиції «Дострокова виплата».
 6. Дана пропозиція поширюється на стандартному ринку «Результат основного часу», де ставки реалізуються на основі результату після закінчення 90-хвилинного матчу. Враховується доданий час, який компенсує зупинки в грі через травми, заміни тощо. Час екстра-таймів та серії пенальті не враховується.

  Букмекер заявляє, що постарається зробити розрахунок всіх кваліфікаційних ставок і нарахувати виграш на ваш рахунок протягом 15 хвилин, після того, як ваш фаворит вийде вперед на 2 голи.
Обмеження
 1. Дана пропозиція недоступна для ставок, розміщених на нічию.
 2. Ставки, розміщені на ринку «Результат основного часу» з поліпшеним коефіцієнтом, не відповідають умовам даної пропозиції.
  Пропозиція не діє, якщо за ставкою був проведений повний Кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, і ваша команда лідирує з перевагою у 2 голи, ставка буде розрахована на основі залишилася активної суми ставки.
 3. Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і ваша команда буде вести в рахунку з різницею у два голи, то ставка буде розрахована на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат на подію під час гри, пропозиція більше не буде діяти.
 4. У разі здійснення дострокової виплати за вашою ставкою відповідно до правил даної пропозиції ви не зможете отримати виплату знову, якщо обрана вами команда здобуде перемогу в грі.
Загальна інформація
 1. У разі порушення будь-якої умови акції, або при наявності доказів того, що розміщення клієнтом або групою клієнтів ряду ставок з урахуванням підвищених виплат, безкоштовних ставок, безризикових ставок, Бетбонусів тощо призведе до гарантованого отримання клієнтом або групою клієнтів прибутку незалежно від результату ставки, bet365 може відкликати підвищену виплату, безкоштовну ставку, безризикову ставку або Бетбонуси таких пропозицій і / або анулювати будь-яку ставку, розміщену з використанням безкоштовної ставки або Бетбонусів. Крім того, в разі наявності доказів такої діяльності bet365 залишає за собою право накласти на клієнта адміністративний збір у розмірі, що не перевищує суму Бетбонусів, безкоштовної ставки, безризикової ставки або підвищеної виплати.
 2. Bet365 може відкликати будь-яку суму бонусу, безкоштовні ставки, Бетбонуси або підвищені виплати, присуджені помилково.
 3. Bet365 може в будь-який час вносити невеликі зміни в дану акцію з метою виправлення друкарських помилок, підвищення зрозумілості викладу або якості послуг, а також закрити акцію відповідно до вимоги законодавства або відповідних організацій.
 4. Штатні співробітники та керівники всіх рівнів компанії bet365, її рекламні та інші агентства, ліцензіати та ліцензіари, постачальники послуг і будь-які інші пов’язані з ними компанії не можуть брати участь в акції. Ці ж умови поширюються на близьких родичів зазначених осіб.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт