За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Букмекер Bet365 зробить відшкодування ставки на будь-який футбольний матч, котрий закінчився нульовою нічиєю.
Як це працює:
 1. Зробіть передматчеву ставку на точний рахунок, результат половини/основного часу або ставку на ринку Scorecast на будь-який футбольний матч.
 2. Якщо гра закінчиться з рахунком 0:0 і ставка програє, букмекер поверне суму ставки в разі програшу.
Умови та обмеження акції
 • Дана пропозиція для нових клієнтів або тих, які відповідають правилам букмекера.
 • Ця пропозиція доступна при розміщенні передматчевих ставок на кожну гру на половину/основний час, всі ринки «Точний рахунок» і всі ринки Scorecast.
 • Ставки, розміщені за допомогою засобів на балансі, доступному для зняття, повертаються на той же виведений баланс; ставки, сплачені Бетбонусами, будуть повернуті у вигляді Бетбонусів.
 • Пропозиція не діє, якщо проведений повний кешаут. Якщо гравець зробив частковий кешаут, і матч закінчився з рахунком 0:0, тільки активна залишкова сума ставки повернеться на рахунок беттора. 
 • Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і матч закінчився з рахунком 0:0, тільки нова сума ставки буде повернута. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат події (після її старту), пропозиція більше не буде діяти.

  Правила 

 1. Дана пропозиція діє тільки для клієнтів з певними критеріями. Ви можете ознайомитися з повним списком доступних акцій, увійшовши в обліковий запис і вибравши розділ «Акції» на мобільному пристрої або «Пропозиції» на комп’ютері. bet365 зберігає відомості про взаємодію з клієнтами для визначення відповідності критеріїв участі в акціях. Дана інформація, включаючи дату і час будь-якого накладення обмежень, буде вирішальною в будь-якій спірній ситуації.
 2. Ця пропозиція є при розміщенні передматчевих ставок на кожну гру на половину/основний час, всі ринки «Точний рахунок» і Scorecast. Якщо гра закінчиться з рахунком 0:0, букмекер поверне вам суму ставки, якщо ставка програє. 
 3. У мультиставках результат брати участі не буде. 
 4. При використанні акційної ставки та Конструктора ставок, у випадку безгольової нічиєї, сума ставки, яка була створена за допомогою Конструктора ставки, буде повернута, якщо один з результатів ставки розміщений на точний рахунок або половину / основний час.
 5. Ставки, розміщені з використанням засобів балансу, доступного для виведення, будуть повернуті на той же баланс; ставки, розміщені за допомогою Бетбонусів, будуть повернуті у вигляді Бетбонусів.
Загальна інформація
 1. У разі: порушення будь-якої умови акції або пропозиції, при наявності доказів того, що розміщення клієнтом або групою клієнтів ряду ставок з урахуванням підвищених виплат, безкоштовних ставок, безризикових ставок, Бетбонусів або будь-якої іншої пропозиції призведе до гарантованого отримання клієнтом або групою клієнтів прибутку незалежно від результату ставки, bet365 може відкликати підвищену виплату, безкоштовну ставку, безризикову ставку або Бетбонуси таких пропозицій і / або анулювати будь-яку ставку, розміщену з використанням безкоштовної ставки або Бетбонусів. Крім того, при наявності доказів такої діяльності bet365 залишає за собою право накласти на клієнта адміністративний збір у розмірі, що не перевищує суму Бетбонусів, безкоштовної ставки, безризикової ставки або підвищеної виплати,
 2. Bet365 може відкликати будь-яку суму бонусу, безкоштовні ставки, Бетбонуси або підвищені виплати, присуджені помилково.
 3. Bet365 може в будь-який час вносити невеликі зміни в дану акцію з метою виправлення друкарських помилок, підвищення зрозумілості викладу або якості послуг, а також закрити акцію відповідно до вимоги законодавства або регулюючих організацій.
 4. Штатні співробітники та керівники всіх рівнів компанії bet365, її рекламні та інші агентства, ліцензіати та ліцензіари, постачальники послуг і будь-які інші пов’язані з ними компанії не можуть брати участь в акції. Ці ж умови поширюються на близьких родичів зазначених осіб.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт