За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська компанія Bet365 вважатиме переможними ставки на теніс, у яких опонент гравця, на якого ви поставили, зніметься через травму. 

Як це працює:

 • Зробіть передматчеву одиночну ставку на ринку «Виграє матч» для будь-яких одиночних матчів ATP, WTA або турнірів Великого шолома.
 • Якщо гравець, який протистоїть вашому результату, був знятий зі змагань через травму, букмекер розрахує вашу ставку як переможну, поверне вашу ставку коштами та виплатить виграш у вигляді Бетбонусів.
Правила
 1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які відповідають певним критеріям. Ви можете ознайомитися з повним списком доступних акцій, увійшовши в аккаунт і вибравши розділ «Акції» на мобільному пристрої або «Пропозиції» на комп’ютері. bet365 зберігає відомості про взаємодію з клієнтами для визначення відповідності критеріям участі в акціях. Дана інформація, включаючи дату і час будь-якого накладення обмежень, буде вирішальною в будь-якій спірній ситуації.
 2. Даний розрахунок ставок діє для передматчевих одиночних ставок на ринку «Виграє матч» для тенісних матчів ATP, WTA або турнірів Великого шолома. Якщо суперник вашого фаворита знятий зі змагань через травму під час матчу, букмекер розрахує вашу ставку як переможну, поверне суму парі грошовими коштами та виплатить виграш у вигляді Бетбонусів. Якщо частина вашої кваліфікаційної ставки або вся ставка була зроблена за допомогою Бетбонусів, то дана частина вашої ставки буде повернута ними, а залишок буде повернуто у вигляді грошових коштів.
 3. Дана пропозиція не стосується Конструктору ставок. Якщо парі з ринку «Виграє матч» включений в ставку в Конструкторі ставок і будь-який гравець буде знятий зі змагань через травму, то ставка в Конструкторі ставок буде анульована, а ваша ставка буде повернута коштами відповідно тенісних правил букмекера. Якщо частина вашої кваліфікаційної ставки або вся ставка була зроблена за допомогою Бетбонусів, то дана частина вашої ставки буде повернута ними, а залишок – у вигляді грошових коштів.
Обмеження
 • Гарантія при знятті зі змагання не діє для ставок на кваліфікаційні матчі.
 • Дана пропозиція не буде діяти, якщо за ставкою був проведений повний або частковий кешаут.
 • Якщо ставка відредагована, використовуючи функцію «Редагувати ставку», на передматчеву одиночну ставку на ринку «Виграє матч» на гравця, який переможе завдяки зняттю опонента зі змагання, то дана пропозиція буде діяти.
 • Якщо ставка відредагована будь-яким іншим чином або був доданий результат У Грі, то дана пропозиція не діятиме.
Використання Бетбонусів
 • Виведення Бетбонусів неможливе. Будь-які повернення по ставках, зроблених за допомогою Бетбонусів, будуть додані до вашого доступного для виведення балансу. Сума Бетбонусів не включається ні в які повернення.
  Наприклад, при розміщенні ставки на $20 з коефіцієнтом 3,00 (2/1), повернення складе $60 ($40  виграш і $20 сума ставки), в той час, як ставка в розмірі $20, розміщена з використанням Бетбонусів, з коефіцієнтом 3,00 (2/1) дасть вам чисте повернення $40, оскільки $20 не будуть повернені.
 • Можлива часткова оплата ставки Бетбонусами та засобами з вашого балансу, доступного для зняття; Бетбонуси не будуть включені ні в які повернення.
  Наприклад, ставка в розмірі $20 з коефіцієнтом 3,00 (2/1), де $10 – Бетбонуси та ще $10 – власні кошти, отримає чисте повернення в $50 ($40 виграш плюс $10 сума ставки з власних засобів), оскільки $10 з Бетбонусів не повертаються. Якщо ставка анульована і мала шанс виграти (наприклад, при поверненні), Бетбонуси не повертаються. Якщо ж ставка анульована, але без шансу на виграш (наприклад, коли ставка розміщена на бомбардира, який не бере участі в матчі), Бетбонуси будуть повернуті.
 • Якщо ваш аккаунт буде неактивним протягом 90 днів, то Бетбонуси будуть анульовані. Внесення депозиту, розміщення ставки на спорт і використання продуктів в розділах «Казино», «Покер», «Ігри» або «Вегас» розглядається як прояв активності аккаунту.
Загальна інформація
 1. У разі порушення будь-якої умови акції, або за наявності доказів того, що розміщення клієнтом або групою клієнтів ряду ставок з урахуванням підвищених виплат, безкоштовних ставок, безризикових ставок, Бетбонусів тощо призведе до гарантованого отримання клієнтом або групою клієнтів прибутку незалежно від результату ставки, bet365 може відкликати підвищену виплату, безкоштовну ставку, безризикову ставку або Бетбонуси таких пропозицій і / або анулювати будь-яку ставку, розміщену з використанням безкоштовної ставки або Бетбонусів. Крім того, в разі наявності доказів такої діяльності bet365 залишає за собою право накласти на клієнта адміністративний збір у розмірі, що не перевищує суму Бетбонусів, безкоштовної ставки, безризикової ставки або підвищеної виплати.
 2. Bet365 може відкликати будь-яку суму бонусу, безкоштовні ставки, Бетбонуси або підвищені виплати, присуджені помилково.
 3. Bet365 може в будь-який час вносити невеликі зміни в дану акцію з метою виправлення друкарських помилок, підвищення зрозумілості викладу або якості послуг, а також закрити акцію відповідно до вимоги законодавства або регулюючих організацій.
 4. Штатні співробітники та керівники всіх рівнів компанії bet365, її рекламні та інші агентства, ліцензіати та ліцензіари, постачальники послуг і будь-які інші пов’язані з ними компанії не можуть брати участь в акції. Ці ж умови поширюються на близьких родичів зазначених осіб.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт