За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Bet365 транслює собачі перегони на вказаних треках Великобританії, США та Мексики.

Як переглянути трансляцію?
  • Тільки для гравців, які відповідають певним правилам букмекера. 
  • Прямі ефіри BAGS, SIS, а також обрані забіги в США, що транслюються ATR Live Streaming, доступні користувачам bet365 на мобільних пристроях і комп’ютерах. Для перегляду трансляцій потрібно зробити ставку на подію BAGS, SIS або ATR у розмірі не менше $1  на перемогу або $0,50  на перемогу/місце (або еквівалент) у день забігу.
  • Якщо забіг транслюється одним з вищевказаних сервісів, відповідний логотип з’явиться у верхній частині карти забігу (поруч з кнопкою «Пряма трансляція»).
  • Для перегляду інших трансляцій собачих перегонів на bet365 вам необхідно зробити кваліфікаційну ставку в розмірі $2  (або еквівалент в іншій валюті) або більше на забіг, який ви хочете подивитися. Після цього ви можете запустити плеєр онлайн-трансляцій, натиснувши на посилання зверху. Ця ставка також дасть вам доступ до перегляду всіх подій цього вечора, відображених у плеєрі.
  • Для отримання доступу та якісного зображення необхідне підключення до високошвидкісної інтернет-мережі та 3G/4G або WiFi для перегляду на мобільному пристрої. Якщо ваш пристрій не відповідає даним вимогам, ви можете прослухати аудіотрансляцію, натиснувши на «Аудіо» на сторінці купону.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт