За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100000 £
Відіграш
Термін відіграшу

Отримайте від 5% до 70% більше, підготувавши експрес хоча б з двох подій для ставки на американський спорт в купоні в БК Bet365.

Як це працює?

  • Зробіть передматчевий експрес з 2 і більше подіями для матчів НФЛ/НБА/МЛБ/НХЛ на наступних ринках з двома результатами: ставка з форою, лінія ранів, Puck Line (гандикап), тотали матчу, ставка з форою на першу половину, ставка з форою на другу половину, тотали першої половини, тотали другої половини.
  • Якщо ваша ставка виграє, отримаєте бонус від 5% до 70% від суми вашого виграшу. Розмір бонусу залежить від числа подій.
  • Бонус виплачується у вигляді грошових коштів і буде додано на ваш доступний для виведення баланс.
  • Ставки, зроблені за допомогою Бетбонусів, не відповідають умовам цієї акції.
Вид ставки Бонус
2 події 5%
3 події 10% 
4 події 15% 
5 подій 20% 
6 подій 25% 
7 подій 30% 
8 подій 35% 
9 подій 40% 
10 подій 45% 
11 подій 50% 
12 подій 55% 
13 подій 60% 
14 подій і більше 70% 


Загальні правила та умови

  1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які не порушують правила та умови букмекера
  2. Пропозиція поширюється на експреси з 2 і більше результатами матчів НФЛ / НБА / МЛБ / НХЛ на наступних ринках: ставка з форою, лінія ранів, Puck Line (гандикап), тотали матчу, ставка з форою на першу половину, ставка з форою на другу половину, тотали першої
  3. Максимальний бонус – £100 000 або еквівалент в іншій валюті.
  4. Бонус не діятиме, якщо за ставкою був проведений повний кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, бонус буде нарахований на активний залишок парі. Якщо всі результати в ставці будуть виграшними, і за ставкою був проведений повний кешаут, то бонус буде діяти.
  5. Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку», то бонус буде розрахований на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити на результат події, яка стартувала, то бонус не діятиме.
  6. Бонус не поширюється на ставки, зроблені на альтернативних ринках ставок на фору/тотал, на ставки, розміщених за допомогою Бетбонусів, або комбінаційні ставки з такими бонусами, як Лакі 15, Лакі 31 тощо.З повним переліком умов, правил та обмежень ви можете ознайомитись на сайті букмекера bet365.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт