За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекер bet365 надає можливість збільшити кількість призових місць для ставок «Перемога/місце екстра» зі зниженням коефіцієнту або ж, навпаки,  зменшити кількість призових місць і підвищити коефіцієнт вашого парі. Кількість призових місць для ставок «Перемога/місце екстра» можна побачити у відповідному або загальному купоні ставок.

Як зробити ставку?

  • Оберіть вкладку «Перемога/місце екстра»  аби побачити умови ставок на додаткові призові місця, які доступні для поточного забігу.
  • Після вибору коефіцієнта та відповідної кількості призових місць, ця інформація з’явиться в купоні ставок. Ви також можете змінити умови ставок на місце в купоні ставок.
  • Дія пропозицій «Гарантія ціни bet365» і «Гарантія кращих коефіцієнтів» не поширюється на ставки «Перемога/місце екстра», крім випадків, коли гравець обирає умови ставок на місце, які збігаються зі стандартними умовами ринку ставок «Перемога» і «Перемога/місце екстра» для цього забігу. Якщо для забігу доступні поліпшені умови ставок на місце, і гравець обере цю акцію, бонус «Гарантія кращих коефіцієнтів» діяти не буде.

Правила та умови

  • Ставки «Перемога/місце екстра» можна розмістити як поодинокі ставки на зазначені скачки до початку забігу. Для Великобританії або Ірландії дані ставки можна зробити з 09:00 (час Великої Британії) в день скачок.
  • Дія пропозицій «Гарантія ціни bet365» і «Гарантія кращих коефіцієнтів» не поширюється на ставки «Перемога/місце екстра», крім випадків, коли гравець обирає умови ставок на місце, які збігаються зі стандартними умовами ринку ставок «Перемога» і «Перемога/місце екстра» для цього забігу, зазначеними у вкладці з фіксованими коефіцієнтами.
  • Якщо для забігу пропонуються поліпшені умови ставок на місце, і гравець обере цю акцію, пропозиція «Гарантія кращих коефіцієнтів» діяти не буде.
  • Якшо один з учасників знятий зі змагань, bet365 може скасувати умови на підвищену ставку на місце або оновити запропоновані умови ставки на місце. Ставки, розміщені до скасування або оновлення ринку, будуть розподілені відповідно до умов підвищеної ставки на місце.
  • За ставками «Перемога/місце екстра» можна зробити кешаут тільки перед початком забігу.  Такі ставки неможливо змінити за допомогою функції «Редагувати ставку».
  • З цими та рештою умов bet365 можна ознайомитись на сайті букмекера.

 

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт