За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Для шанувальників ставок на статистику гравця в матчі bet365 пропонує повернення коштів у випадку його заміни.
Дана пропозиція діє для наступних ринків:
 • Перший гравець, який заб’є
 • Останній гравець, який заб’є
 • Гравець заб’є в будь-який час/заб’є в будь-який час
 • Наступним заб’є гравець (тільки перший гол)
 • Заб’є 2 і більше голи / 2 і більше
 • Заб’є 3 і більше голи / Хет-трик
 • Скоркаст
 • Скоркаст в будь-який час
 • Вінкаст
 • Таймкаст
 • Скоркаст на першу половину
 • Першим заб’є гравець команди
 • Останнім заб’є гравець команди
 • 1-й отримає картку гравець
 • Гравець отримає картку
 • Гравець буде видалений
 • Гравець матчу
Правила
 1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які відповідають певним критеріям. Ви можете ознайомитися з повним списком доступних акцій, увійшовши в обліковий запис і вибравши розділ «Акції» на мобільному пристрої або «Пропозиції» на комп’ютері. bet365 зберігає відомості про взаємодію з клієнтами для визначення відповідності критеріям участі в акціях. Дана інформація, включаючи дату і час будь-якого накладення обмежень, буде вирішальною в будь-якій спірній ситуації.
 2. Даний розрахунок ставок буде діяти для передматчевих одинарних ставок на будь-які ринки, зазначені вище (якщо є) для будь-яких футбольних матчів. Якщо гравець, на якого була зроблена ставка, буде замінений до закінчення половини матчу, то ваша ставка буде повернута у вигляді Бетбонусів.
 3. Якщо передматчевий результат в будь-якому з вищевказаних ринків є частиною ставки в Конструкторі ставок і гравець, на якого була зроблена ставка, буде замінений до закінчення половини матчу, то ставка в Конструкторі ставок буде анульована, а ваше парі буде повернеться Бетбонусами.
  Якщо ви зробите ставку Перемога / прогноз з ринку «Першим заб’є», і гравець, на якого зроблена ставка, буде замінений після першого гола, але до закінчення першої половини матчу, то частина ставки  буде повернута у вигляді Бетбонусів.
Обмеження
 • Якщо результат вашої ставки вже визначений до заміни гравця, на якого була зроблена ставка, або ваша ставка виграла, то даний розрахунок ставок не буде діяти, і ваша ставка буде розрахована відповідно до футбольних правил БК.
 • Дана пропозиція не буде діяти, якщо за ставкою був проведений повний або частковий кешаут.
 • Якщо ставка відредагована, використовуючи функцію «Редагувати ставку», на передматчеву одиночну ставку на ринку «Виграє матч» на гравця, який переможе завдяки зняттю опонента зі змагання, то дана пропозиція буде діяти.
 • Якщо ви є новим клієнтом або таким, що відповідає певним критеріям та зробили кваліфікаційну ставку на ринках «Скоркаст», «Скоркаст в будь-який час» або «1-я половина – Скоркаст», і матч закінчиться з рахунком 0:0, то ставка розрахується згідно з умовами акції«Нічия 0:0 – Гроші назад », а не даної пропозиції.
 • Якщо ваш гравець вже виконав частину умов для ставок на ринках «Скоркаст», «Скоркаст в будь-який час» або «1-я половина – Скоркаст» до того, як був замінений, і ставка програє, то даний розрахунок не буде діяти. Наприклад, якщо ви зробите ставку «Скоркаст» з точним рахунком 2:0, і обраний вами гравець заб’є перший гол, але матч закінчиться з рахунком 1:0, то ваша ставка програє.
Використання Бетбонусів
 • БК постарається перерахувати Бетбонуси на рахунок вашого аккаунту, отримані в рамках даного розрахунку ставок, якомога швидше після того, як відбулася заміна. Для ринків «Скоркаст» «Скоркаст в будь-який час» або «1-а половина – Скоркаст», Бетбонуси будуть отримані після завершення матчу.
 • Виведення Бетбонусів неможливе. Будь-які повернення по ставках, зроблених за допомогою Бетбонусів, будуть додані до вашого доступного для виведення балансу. Сума Бетбонусів не включається ні в які повернення.
  Наприклад, при розміщенні ставки на $20 з коефіцієнтом 3,00 (2/1), повернення складе $60 ($40  виграш і $20 сума ставки), в той час, як ставка в розмірі $20, розміщена з використанням Бетбонусів, з коефіцієнтом 3,00 (2/1) дасть вам чисте повернення $40, оскільки $20 не будуть повернені.
 • Можлива часткова оплата ставки Бетбонусами та засобами з вашого балансу, доступного для зняття; Бетбонуси не будуть включені ні в які повернення.
  Наприклад, ставка в розмірі $20 з коефіцієнтом 3,00 (2/1), де $10 – Бетбонуси та ще $10 – власні кошти, отримає чисте повернення в $50 ($40 виграш плюс $10 сума ставки з власних засобів), оскільки $10 з Бетбонусів не повертаються. Якщо ставка анульована і мала шанс виграти (наприклад, при поверненні), Бетбонуси не повертаються. Якщо ж ставка анульована, але без шансу на виграш (наприклад, коли ставка розміщена на бомбардира, який не бере участі в матчі), Бетбонуси будуть повернуті.
 • Якщо ваш аккаунт буде неактивним протягом 90 днів, то Бетбонуси будуть анульовані. Внесення депозиту, розміщення ставки на спорт і використання продуктів в розділах «Казино», «Покер», «Ігри» або «Вегас» розглядається як прояв активності аккаунту.
Загальна інформація
 1. У разі порушення будь-якої умови акції, або при наявності доказів того, що розміщення клієнтом або групою клієнтів ряду ставок з урахуванням підвищених виплат, безкоштовних ставок, безризикових ставок, Бетбонусів тощо призведе до гарантованого отримання клієнтом або групою клієнтів прибутку незалежно від результату ставки, bet365 може відкликати підвищену виплату, безкоштовну ставку, безризикову ставку або Бетбонуси таких пропозицій і / або анулювати будь-яку ставку, розміщену з використанням безкоштовної ставки або Бетбонусів. Крім того, в разі наявності доказів такої діяльності bet365 залишає за собою право накласти на клієнта адміністративний збір у розмірі, що не перевищує суму Бетбонусів, безкоштовної ставки, безризикової ставки або підвищеної виплати.
 2. Bet365 може відкликати будь-яку суму бонусу, безкоштовні ставки, Бетбонуси або підвищені виплати, присуджені помилково.
 3. Bet365 може в будь-який час вносити невеликі зміни в дану акцію з метою виправлення друкарських помилок, підвищення зрозумілості викладу або якості послуг, а також закрити акцію відповідно до вимоги законодавства або регулюючих організацій.
 4. Штатні співробітники та керівники всіх рівнів компанії bet365, її рекламні та інші агентства, ліцензіати та ліцензіари, постачальники послуг і будь-які інші пов’язані з ними компанії не можуть брати участь в акції. Ці ж умови поширюються на близьких родичів зазначених осіб.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт