За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Під час дії акції БК Bet365 достроково розраховує парі, якщо команда НФЛ, на яку ви поставили, лідирує у 17 очок.

Як це працює:

 • Зробіть передматчеву ставку на ринку «Грошова лінія» (2 випадки) для будь-якого матчу НФЛ, включаючи Super Bowl LV.
 • Для одиночних ставок, якщо команда, яку ви підтримуєте, веде в рахунку у 17 очок в будь-який час під час матчу, букмекер виплатить ваш виграш повністю, незалежно від того, яка команда переможе.
 • Для експресів – якщо команда, на яку була зроблена ставка, буде лідирувати у 17 очок, то ставка буде відзначена як виграшна на сторінці «Мої ставки», а результати, що залишилися, очікуватимуть на розрахунок.


Умови та положення

 • Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, що відповідають певним критеріям.
 • Дана пропозиція буде застосовуватися для передматчевих одиночних і мультиставок на ринку «Грошова лінія» (2 результати) для будь-якого матчу НФЛ, включаючи Super Bowl LV у неділю 7 лютого 2021 року.
 • Пропозиція не діє, якщо за ставкою був проведений повний Кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, і ваша команда лідирує з перевагою у 17 очок, ставка буде розрахована на залишок активної суми ставки.
 • Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і ваша команда буде вести в рахунку з різницею у 17 очок, то ставка буде розрахована на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат на подію, яка стартувала, пропозиція більше не буде діяти.

Правила

 1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів та тих, які відповідають певним критеріям. Ви можете ознайомитися з повним списком доступних акцій, увійшовши в аккаунт і вибравши розділ «Акції» на мобільному пристрої або «Пропозиції» на комп’ютері. bet365 зберігає відомості про взаємодію з клієнтами для визначення відповідності критеріям участі в акціях. Дана інформація, включаючи дату і час будь-якого накладення обмежень, буде вирішальною в будь-якій спірній ситуації.
 2. Дана пропозиція буде застосовуватися для передматчевих одиночних і мультиставок на ринку «Грошова лінія» (2 результати) для будь-якого матчу НФЛ, включаючи Super Bowl LV у неділю 7 лютого 2021 року.
 3. Для одиночних ставок – букмекер виплатить вам повну суму виграшу, якщо ваша команда буде лідирувати у 17 очок в будь-який момент матчу, незалежно від фінального результату.
 4. Для мультиставок – якщо команда, на яку була зроблена ставка, буде лідирувати у 17 очок, то ставка буде відзначена як переможна на сторінці «Мої ставки», а решту результатів чекатимуть розрахунку. Якщо фаворит лідирує у 17 очок, але не виграє матч, то в секції «Історія» результат буде відзначений як програш, але зарахований як переможний, відповідно до пропозиції «Дострокова виплата».
 5. Дана пропозиція поширюється на ринок «Результат основного часу». Додатково враховується лише час, який компенсує зупинки в грі через травми, заміни тощо. 
  Букмекер заявляє, що постарається зробити розрахунок всіх кваліфікаційних ставок і нарахувати виграш на ваш рахунок протягом 15 хвилин, після того, як ваш фаворит вийде вперед у 17 очок.

Обмеження

 1. Дана пропозиція не доступна для ставок, розміщених на нічию.
 2. Ставки, розміщені на передсезонні ігри не будуть враховуватись.
 3. Пропозиція не діє, якщо за ставкою був проведений повний Кешаут. Якщо за ставкою був проведений частковий Кешаут, і ваша команда лідирує з перевагою у 17 очок, ставка буде розрахована на основі залишилася активної суми ставки.
 4. Якщо кваліфікаційна ставка була змінена з використанням функції «Редагувати ставку» до початку матчу, і ваша команда буде вести в рахунку з різницею у 17 очок, то ставка буде розрахована на основі нової суми ставки. Якщо ставка була відредагована, щоб додати або змінити результат на подію під час гри, пропозиція більше не буде діяти.
 5. У разі здійснення дострокової виплати за вашою ставкою відповідно до правил даної пропозиції ви не зможете отримати виплату знову, якщо обрана вами команда здобуде перемогу в грі.

Загальна інформація

 1. У разі порушення будь-якої умови акції, або за наявності доказів того, що розміщення клієнтом або групою клієнтів ряду ставок з урахуванням підвищених виплат, безкоштовних ставок, безризикових ставок, Бетбонусів тощо призведе до гарантованого отримання клієнтом або групою клієнтів прибутку незалежно від результату ставки, bet365 може відкликати підвищену виплату, безкоштовну ставку, безризикову ставку або Бетбонуси таких пропозицій і / або анулювати будь-яку ставку, розміщену з використанням безкоштовної ставки або Бетбонусів. Крім того, в разі наявності доказів такої діяльності bet365 залишає за собою право накласти на клієнта адміністративний збір у розмірі, що не перевищує суму Бетбонусів, безкоштовної ставки, безризикової ставки або підвищеної виплати.
 2. Bet365 може відкликати будь-яку суму бонусу, безкоштовні ставки, Бетбонуси або підвищені виплати, присуджені помилково.
 3. Bet365 може в будь-який час вносити невеликі зміни в дану акцію з метою виправлення друкарських помилок, підвищення зрозумілості викладу або якості послуг, а також закрити акцію відповідно до вимоги законодавства або регулюючих організацій.
 4. Штатні співробітники та керівники всіх рівнів компанії bet365, її рекламні та інші агентства, ліцензіати та ліцензіари, постачальники послуг і будь-які інші пов’язані з ними компанії не можуть брати участь в акції. Ці ж умови поширюються на близьких родичів зазначених осіб.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт