За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
Bet365 транслює кожен забіг Великобританії та Ірландії, що показується в ефірі At The Races і Racing TV без абонплати.  Сервіс прямих трансляцій доступний з мобільних, планшетів і комп’ютерів. Аби скористатись функцією — натисніть на посилання прямої трансляції у верхній частині карти забігу.

Як переглянути трансляцію?
  • Тільки для гравців, які відповідають певним правилам букмекера. 
  • Для перегляду скачок у Великобританії на каналі At the Races або Racing TV або скачок в США, що транслюються на каналі XpressBet US або At The Races, у вас повинен бути позитивний баланс на рахунку облікового запису або ставка, розміщена в останні 24 години.
  • Для перегляду будь-яких інших збігів, окрім Великобританії, що транслюються на каналі At The Races або Racing TV, або скачками в США, що транслюються на каналі XpressBet US або At The Races, ви повинні розмістити мінімальну ставку £0,50 на перемогу або £0,25 на перемогу/місце (або еквівалент в іншій валюті) на результат (-и). Дана умова поширюється на одинари та експреси.
  • Крім трансляцій перегонів, що проходять у Великобританії та Ірландії, bet365 щороку надає можливість дивитися трансляції перегонів, що проходять в США, Бразилії, ПАР, Франції, Дубаї, Сінгапурі, Індії та на зазначених іподромах в Австралії.
Архів скачок
Архів скачок дозволяє вам переглядати будь-які забіги At The Races або Racing TV необмежену кількість разів.
Скористатися архівом можна одним із двох способів. Авторизуйтесь на сайті та дотримуйтесь однієї з наведених нижче інструкцій:
  • На головній сторінці скачок натисніть на лінк Race-RES для перегляду відповідного забігу, а потім на посилання «Пряма трансляція» над результатами перегонів.
  • Виберіть «Історія» на головній сторінці, потім «Реалізовані» або «Нереалізовані» ставки (в залежності від статусу вашої ставки), натисніть «Інформація про ставку» для відповідного забігу, а потім на посилання прямої трансляції.
Для доступу до архіву скачок і комфортного перегляду необхідно якісне інтернет-з’єднання. Якщо ваш комп’ютер не відповідає мінімальним системним вимогам, БК надає можливість прослухати трансляцію зі скачок, клікнувши на «Аудіо».
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт