За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
30 €
Відіграш
Термін відіграшу
1 день

Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.

Як взяти участь в акції?

  • Акція доступна для гравців, які «замовили» і отримали бонус «Страхування експресу» в каталозі бонусів;
  • Експрес повинен складатися як мінімум з 5 подій;
  • Коефіцієнт кожного результату повинен бути не нижчим за 1,50;
  • Безкоштовна ставка буде зарахована на суму, що дорівнює сумі ставки на експрес, в якому не була вгадана тільки одна подія, але не більше 30€ (або еквівалент в іншій валюті);
  • Експреси, в яких присутній один або кілька результатів, за якими проведено скасування або повернення, не беруть участі в даній акції.

Висновок «РБ»

Гравці БК Marahonbet отримали чудову нагоду зберегти гроші, якщо в експресі буде один неправильний результат. Тепер ризикувати на ставках типу експрес можна трохи більше.

Умови та положення

1. Дана промоакція доступна для гравців, які «замовили» і отримали бонус «Страхування експресу» у каталозі бонусів.

2. Для участі в промоакції кваліфікований «експрес» повинен бути розміщеним не пізніше, ніж через 24 години після замовлення.

3. Для участі в промо-акції:
– кваліфікований «експрес» повинен складатися як мінімум з 5 виборів
– коефіцієнт кожного вибору кваліфікованого «експресу» повинен становити не менше 1,50.

4. Безкоштовна ставка буде зарахована на суму, що дорівнює сумі ставки на «експрес», в якому не була вгадана одна подія, але не більше суми, зазначеної в пункті 5.

5. Максимальний розмір безкоштовної ставки, що нараховується в даній промоакції, становить €30 (або еквівалент в іншій валюті для інших валют).

6. Якщо сума ставки кваліфікованого «експресу» перевищує €30 (або еквівалент в іншій валюті для інших валют), то безкоштовна ставка буде нарахована в розмірі €30 (або еквівалент в іншій валюті для інших валют).

7. «Експреси», в яких присутній один або кілька результатів, за якими проведено скасування або повернення, не беруть участі в даній промоакції.

8. Безкоштовна ставка буде нарахована лише за перші 10 розрахованих експресів, які відповідають критеріям даної промоакції.

9. Безкоштовна ставка нараховується впродовж 48 годин з моменту розрахунку всіх результатів кваліфікованого «експресу».

10. Безкоштовна ставка діє 7 днів з моменту видачі.

11. Marathonbet залишає за собою право в будь-який час обмежувати, змінювати або скасовувати деякі частини даних умов і положень.

Плюси і мінуси

  • Якщо в звичайному експресі для виграшу потрібно правильно передбачити результат всіх обраних матчів, то зі страхуванням допускається одна помилка
  • Парі можуть бути як в прематчі, так і в лайві
  • Пропозиція доступна тільки членам «Марафон Клубу» і купується за очки лояльності
  • Максимальний розмір безкоштовної ставки, що нараховується в даній акції, не перевищує 30€ (або еквівалент в іншій валюті)
  • Безкоштовна ставка буде нарахована лише за перші 10 розрахованих експресів, які відповідають критеріям даної промоакції.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт