За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

«Дострокова виплата»: опція від БК Marathonbet

Скористалися 75 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Marathonbet пропонує своїм клієнтам можливість дострокового розрахунку ставки, не чекаючи на закінчення події. Сума дострокової виплати буде миттєво зарахована на ігровий рахунок і доступна для виведення.

Як взяти участь в акції?

Скористатися цією опцією можна тоді, коли у вкладці відкритих ставок у вашому купоні відображається кнопка «Дострокова виплата» із зазначенням суми, доступної для дострокової виплати. Сума виплати показана в жовтій рамці під значенням «потенційна виплата»

Висновок «РБ»

Опція «Дострокова виплата» – зручний спосіб для гравця достроково розрахувати ставку, не чекаючи на закінчення матчу або події. Скористатися цією послугою варто тоді, коли є сумніви, що матч завершиться для вас вдало. Варто розуміти, що запропонована букмекером сума буде практично завжди нижче тієї суми, яку має передбачає ваша ставка спочатку.

Умови та положення

 1. Пропозиція дострокової виплати недоступна для безкоштовних ставок, а також в рамках промоакцій або спеціальних пропозицій.
 2. Якщо ви прибрали ставку з відкритих ставок купона, то завжди можете повернути ставку в відкриті ставки, використовуючи розділ «мій рахунок», і побачити суму дострокової виплати, якщо вона доступна.
 3. Пропозиція дострокової виплати може надійти з затримкою через коливання коефіцієнтів.
 4. Marathonbet залишає за собою право в будь-який час змінювати, призупиняти або скасовувати доступність дострокової виплати для будь-яких результатів подій або будь-яких клієнтів.
 5. Marathonbet не несе відповідальності за зображення, повідомлення або інформацію в соціальних мережах після відкликання або закінчення даної пропозиції.
  У разі помилкового значення запропонованої дострокової виплати Marathonbet анулює пропозицію, про що гравець буде негайно проінформований, а ставка буде розрахована відповідно до «Правилами парі» Marathonbet.
 6. Marathonbet не несе відповідальності за недоступність дострокової виплати з технічних причин, а також з інших причин, що не дозволяють здійснити виплату.
 7. Опція «Автоматична виплата» дає можливість задати межі суми, при досягненні якої відбудеться «Дострокова виплата» ставки.
 8. Опція «Автоматична виплата» доступна для ставок з опцією «Дострокова виплата».
 9. Для активації опції «Автоматична виплата» у вкладці відкритих ставок повинна відображатися кнопка «шестерні» поруч з кнопкою «Дострокова виплата».
 10. В поле для введення значень ви можете задати верхнє, нижнє або обидва значення одночасно. Після застосування значень кнопка «шестерні» змінить колір на жовтий. При досягненні одного з заданих значень відбудеться «Дострокова виплата» ставки.

Плюси і мінуси

 • Можливість розрахувати ставку до закінчення матчу/події
 • Скористатися пропозицією може кожен зареєстрований користувач
 • Є функція «Автоматична виплата» (опис в правилах)
 • Опція «Дострокова виплата» доступна не для всіх типів ставок
 • Опція доступна не завжди і може бути недоступна для деяких випадків
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт