Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси та акції від БК Parimatch (Паріматч) на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети.

У цьому розділі ви можете знайти детальну інформацію про привабливі акції букмекерської компанії «Парі Матч»: бонуси за реєстрацію, промокоди, програми лояльності. Беріть участь в акціях Parimatch і отримуйте різноманітні VIP пропозицій. Перелік доступних  сьогодні привілей від БК подано нижче.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси за реєстрацію в Parimatch

Для нових користувачів на сайті БК доступний бонус 100% до першого депозиту.  Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму від 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн. Для успішного виведення коштів з вашого рахунку, необхідно виконати умови: проставити суму бонусу в десятикратному розмірі на ставках з коефіцієнтом не менше 1,5 протягом 7 днів з моменту реєстрації.Бонус вважається відіграним, якщо на балансі рахунку залишається сума менше мінімальної суми ставки в валюті ігрового рахунку, або виконані умови відіграшу.

Інші бонуси та акції

Програма лояльності

Аби почитати про умови вам потрібно зареєструватись в паріматч та перейти у відповідний розділ. Це постійна пропозиція для користувачів, які бажають також отримувати кешбек зі ставок. Щомісяця обирайте із двох видів спорту, за які буде нараховуватися кешбек. Є можливість вибору методу нарахування кешбеку, а саме:

  1. Фіксований відсоток від суми чистого прибутку (з переможних ставок на обрані види спорту). Мінімальний коефіцієнт ординарів та експресів – більше 1.
  2. Фіксований відсоток від суми виграшних ставок (на обрані види спорту). Мінімальний коефіцієнт ординарів та експресів – 1,4.

Іноді в БК з’являються акції приурочені старту популярних подій, страхування парі тощо. Слідкуйте за оновленнями відповідного розділу Рейтингу Букмекерів. 

Як відіграти бонус?

Правила відіграшу бонусів від букмекера індивідуальні. До прикладу, аби отримати кошти на основний рахунок згідно з умовами вітального бонусу вам потрібно ставити на спорт з коефіцієнтом від 1,5 (ординар, експрес). Прокрутити суму потрібно протягом тижня з вейджером х10. 

Де шукати промокоди парі матч?

Сьогодні промокодів немає, проте вони можуть з’явитись вже завтра. 

Популярні запитання

Де шукати нові бонуси паріматч?

Якщо ви хочете отримати актуальну інформацію про бонуси БК можна або на нашому сайті, або ж на ресурсі букмекера.

Чи є дата завершення акцій в parimatch?

Так. Терміни акційних пропозицій часто співпадають із датами проведення змагань, для яких вони були підготовані. Бонус за реєстрацію діє до кінця року, проте його зазвичай пролонговують (можуть дещо змінитись умови).

Чи можна отримати бездепозитний бонус від parimatch?

Таких пропозицій поки немає. З бездепозитними бонусами інших букмекерів можна ознайомитись тут. 

Чи вдасться створити інший аккаунт в БК та скористатись бонусом за реєстрацію?

Бонус доступний лише для нових користувачів. За повторну реєстрацію на ресурсі бонус не буде нарахований.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт