Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси та акції від Maxline на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекерська контора Maxline надає клієнтам великий вибір ставок в прематч/live. Компанія розробила круту бонусну програма, вона дозволяє щодня отримувати різноманітні унікальні бонуси

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус для нових гравців Maxline

🎁До 2000 BYN за реєстрацію в БК Maxline  Maxline розігрує фрібети серед нових гравців в акції «Колесо фортуни». Крутіть колесо і вигравайте до 2000 BYN на будь-який спорт. Для цього потрібно поповнити депозит на суму від 15 BYN.

Зареєструватися

Бонус для нових гравців Maxline

Акції Maxline 

 • Бонус за серію програшів. БК Maxline надає гравцям кешбек, якщо не зіграли 10 ставок поспіль. Розмір повернення залежить від суми, яку клієнт програв під час невдалої серії. Максимальна компенсація – 1000 BYN.
 • 1000000 BYN за правильний прогноз щодня. Для того, щоб отримати бонус потрібно зареєструватись на сайті Maxline, або бути гравцем цієї компанії. Далі поповнити депозит на суму від 20 BYN, правильно передбачити результати матчів, які беруть участь в акції, в основний час. Кожен день учасник зможе вгадати результати 15 матчів та забрати фрібет 100 000 BYN. Один раз на тиждень букмекер дає можливість забрати 1 000 000 BYN фрібетом, вгадавши результати 16 матчів.

Кешбек Maxline 

Отримуй кешбек до 50% за експреси. Щоб отримати бонус, потрібно:

 1. Зареєструватися  на будь-якому з онлайн-ресурсів Maxline, верифікувати обліковий запис або вже бути клієнтом цієї букмекерської контори.
 2. Робити експрес-ставки з мінімальним коефіцієнтом 2 на суму від 5 BYN на події, вибрані букмекером.
 3. Надіслати форму із зазначеним номером вашого ігрового рахунку під час дії пропозиції.
 4. Важливо! Усі результати в експресі мають бути здійснені на зазначені букмекером події, всі вони вказані й регулярно оновлюються на сторінці даної акції в розділі «Бонуси».

Повернення програшних ставок до 20%. Як отримати VIP CashBack? Дати згоду на участь в акції. Здійснювати ставки на спорт на будь-якому з онлайн-ресурсів Maxline. Кешбек формується за такою формулою: Кешбек = (Загальна сума ставок – Сума виграшу за ставками) * Відсоток кешбеку*. Важливо! Потрібно виконати умови щодо мінімальної суми ставок на місяць (дивитись зображення). 

VIP CashBack

  Відгуки гравців про діяльність букмекерської контори MAXLINE, бонусну систему та лояльність можна побачити тут.

  FAQ

  Як отримати бонус на перший депозит Maxline?

  1. Зареєструйтесь на сайті БК або увійдіть до свого облікового запису.
  2. Робіть ставки на суму від 3 BYN з будь-якими коефіцієнтами.
  3. Якщо у вас серія з 10 програшів поспіль, отримайте фрібет.
  4. Максимальна сума бонусних кошів становить 1000 BYN.

  Які види бонусів надає букмекерська контора Maxline?

  Букмекер пропонує декілька акційних пропозицій: фрібет, кешбек, страхування ставки, повернення коштів за серію невдалих парі.

  Як працюють бонуси на кешбек Maxline?

  БК Maxline пропонує кешбек до 50% за експрес, який працює лише за умови ставок на події, вибрані букмекером. Якщо ви маєте VIP-статус, то можна отримати повернення програшних ставок до 20%, тоді потрібно лише виконати умови щодо мінімальної місячної суми ставок.

  Що таке промокод Maxline, і як його використовувати?

  Наразі Maxline не пропонує промокод.

  Чи можу я використовувати кілька бонусів Maxline одночасно?

  Так, деякі бонуси працюють одночасно.

  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт