За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
200 $
Відіграш
45х
Термін відіграшу

Букмекерська компанія BitBet24 пропонує новим гравцям 100% вітальний бонус «Невразливий» до 200 євро, який не потребує використання депозитних коштів для відіграшу.

Умови та особливості

 1. Для отримання привітального бонусу необхідно активувати бонус в момент реєстрації на сайті або в профілі гравця в розділі «Мої бонуси», а потім внести депозит у межах суми, зазначеної в умовах бонусу.
 2. Мінімальний депозит для отримання бонусу складає 5 євро в еквіваленті валюти рахунку.
 3. Максимальний бонус, який можна отримати у межах даної пропозиції – 200 євро.
 4. Максимальна ставка при відіграші бонусу складає 3 євро.
 5. Для виведення коштів необхідно прокрутити суму бонусу 45 разів.
 6. Коли умови по відіграшу бонусу виконані, сума коштів на вашому бонусному балансі, яка пов’язана з активним бонусом, буде переведена на ваш грошовий баланс. Вона може бути виведена в будь-який момент.
 7. У разі скасування бонусу, закінчення терміну дії бонусу або спроби виведення коштів до виконання відіграшу активного бонусу, сума нарахованих бонусів і всі бонусні виграші будуть автоматично списані.
 8. Оборот бонусних коштів, а саме сума всіх ставок бонусними коштами, повинен становити не менше ніж х45 від суми отриманого бонусу, перш ніж бонус і бонусні виграші будуть переведені на ваш баланс.
 9. Максимально допустима ставка при відіграші бонусу становить 3 EUR (або еквівалент в іншій валюті). Перевищення максимальної ставки при грі з бонусом може призвести до скасування бонусу і всіх виграшів, отриманих до виконання вимог по відіграшу бонусу.
 10. У разі виявлення факту шахрайства, зловживання бонусною пропозицією, організатор має право припинити участь таких клієнтів в рекламній кампанії. У цих випадках залишок на бонусному рахунку анулюється.
 11. Один бонусний рахунок доступний для одного користувача (на одну сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальний IP, на будь-які однакові дані облікового запису: адресу, e-mail, банківський рахунок, інформацію про кредитну картку, акаунт платіжної системи). Будь-яке порушення правил рекламної кампанії веде до анулювання, а також до прийняття додаткових заходів, спрямованих на запобігання подібних дій.
 12. Організатор має право змінити умови і терміни проведення рекламної кампанії без попереднього повідомлення.
 13. Діють загальні правила БК та бонусів БК.

Плюси і мінуси

 • Великий максимальний розмір бонусу
 • Невисокий мінімальний депозит для участі
 • Обмеження по мінімальній ставці під час відіграшу бонусу
 • Великий вейджер
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт