За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Ставка без ризику до 400 гривень в БK GGbet

Скористалися 4 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
400 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

Букмекерська компанія GGbet дарує в січні цілих три бонусні страхування (по 400 ₴ кожне) для ставок на спорт.

Умови:

 • Промо буде діяти з 05.01 по 02.02 і проходитиме в 3 періоди:Перший період з 05.01 по 14.01
  Другий період з 15.01 по 24.01
  Третій період з 25.01 по 02.02
 • Для участі в акції потрібно лише активувати бонус в меню профілю протягом періоду промо. Акційну пропозицію потрібно активувати окремо в кожен період перед виконанням умов промо
 • В кожному періоді поповнюй рахунок на суму від ₴400 і отримуй страхування ставки сумою до ₴400. Страхування поширюється на ставки типу ординар з коефіцієнтом від 1.75 і тільки на такі види традиційного спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, теніс, хокей, бокс і ММА.

Правила

1. Акція доступна з 05 січня по 02 лютого для гравців із підтвердженою поштою. Для активації бонусу, необхідно активувати бонус у вкладці «Мої бонуси», натиснувши на кнопку «Активувати», перед виконанням умов бонусу в рамках кожного періоду.

2. Для активації бонусу необхідно для кожного періоду активувати пропозицію в особистому кабінеті (Каса -> Мої бонуси -> Прийняти), потім поповнити рахунок на суму від 400 ₴ одним платежем.

3. Максимальна сума ставки – ₴400. Вид ставки – ординар з коефіцієнтом не менше 1.75. Ставка повинна бути зроблена за реальні кошти на такі види традиційного спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, теніс, хокей, бокс і ММА.

4. Зарахуванню підлягає перша ставка після активації бонусу, що відповідає умовам. Ставка повинна бути зроблена і розрахована до кінця періоду.

5. Даний бонус доступний тричі, протягом зазначених періодів (один раз протягом одного періоду).

6. У разі програшу ставки, що відповідає цим умовам, сума ставки автоматично повернеться на бонусний баланс.

7. У разі виграшу такої ставки, її сума не буде повернута на бонусний баланс.

8. Беттінг-бонус:

 • Для виведення бонусних коштів та/або будь-якого виграшу, отриманого в результаті використання бонусних коштів, користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму, що не менше ніж у 2 рази перевищує отриманий бонус, протягом 5 днів з моменту його отримання
 • Бонусні кошти беттінг-бонусу відіграються тільки на розрахованих ставках з коефіцієнтом від 1.75, вид ставки – ординар
 • У разі невиконання умов відіграшу бонусу в зазначений термін, бонусний рахунок і кошти бонусного балансу будуть списані. Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу беттінг-бонусу дорівнює сумі застрахованої ставки. Залишок суми буде списаний з балансу.
 • Бонуси можна використовувати для ставок тільки тоді, коли на реальному балансі відсутні кошти.
 • Виграш зі ставок, які були зроблені з використанням бонусного і реального балансів, буде розподілено пропорційно. Виграш зі ставок, які були зроблені з бонусного балансу, буде зарахований на бонусний рахунок, а виграш зі ставок, які були зроблені з реального балансу, буде зарахований на реальний баланс.
 • У разі виведення реальних коштів, не відіграний бонус підлягатиме списанню.

9. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись до служби підтримки. Всі нарахування підлягають конвертації в валюту USD, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.

10. GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити програму в будь-який час, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонусу.

11. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонусу, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде пройдена успішно, запит на виведення коштів буде відхилений.

12. GG.Bet залишає за собою право на перевірку ігрових історій учасників акції, спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації.

13. Одночасно тільки один бонус може бути активним. Ставки зараховуються одночасно тільки у відіграш одного бонусу. Активуючи бонусну програму, ви автоматично деактивуєте попередню активну.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт