За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
200 €
Відіграш
40х
Термін відіграшу
14 днів

Бонус WEEKEND RELOAD від ZigZag777 дозволяє отримати 40% від суми першого депозиту, який був зроблений в суботу або неділю.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

 1. Дана акція доступна для всіх зареєстрованих користувачів ZigZag777.
 2. Мінімальна сума бонусу становить 10 EUR, а максимальна – 200 EUR.
 3. Бонус за акцією може бути скомбінований з бонусами, наданими в рамках інших акцій.
 4. Даний бонус нараховується в розмірі 40% від суми першого депозиту, здійсненого в суботу або неділю.
 5. Умови прокрутки – 40 разів від суми нарахованого бонусу.
 6. Максимальна допустима ставка при грі на бонусні кошти становить 10 EUR,  поки всі необхідні вимоги по прокручуванню бонусу не будуть виконані.
 7. Даний бонус не є автоматичним, тому для його отримання необхідно звернутися в службу підтримки за допомогою чату або написати листа на електронну адресу [email protected] з поміткою «Азартні Вихідні».
 8. Цей бонус ZigZag777 надається один раз для кожного рахунку, який створюється і належить одній особі, домашній адресі, адресі електронної пошти, а також одному номеру телефону, комп’ютеру, номеру рахунку (дебетової або кредитної карти, Qiwi Visa тощо).
 9. Бонуси надаються в розважальних цілях. Якщо бонус або депозит не використовуються за призначенням (для ставок та ігор), компанія вважає це порушенням правил використання бонусу. В такому випадку ZigZag777 вправі вносити порушників в «чорний список», з подальшим анулюванням всіх виграшів і поверненням початкового депозиту.
 10. Виграш отриманий нечесним шляхом буде вважатися шахрайським. Він буде визнаний недійсним.
 11. При бажанні гравець може відмовитися від отримання бонусів. Для цього йому необхідно повідомити про це службу підтримки через Live Chat.
 12. Бонусні кошти і початковий депозит, внесений на рахунок з метою отримання бонусу, зобов’язані залишатися на ігровому рахунку до того моменту, поки умови бонусу не будуть виконані. Гравці, які намагаються вивести кошти до виконання умов прокрутки бонусу, позбавляються всіх виграшів і бонусів.
 13. Прокрутка враховується тільки при здійсненні ставок в слотах.
 14. Дана акція не обмежена за часом. Однак компанія має право змінити правила і скасувати акцію.
 15. Згідно з умовами бонусу прокрутка повинна бути виконана протягом 14 днів з моменту його отримання. Після закінчення зазначеного періоду часу доступні бонусні кошти і виграші, отримані від ставок, будуть анульовані.
 16. При виграші великої суми, яка вважається компанією гідною розголосу, гравець повинен дати згоду ZigZag777 на розголошення виграної суми в коментарях на форумах, сайтах, а також в інших засобах масової інформації в рекламних цілях.
 17. Особиста інформація користувачів захищена, проте компанія має право розкрити ім’я користувача в прес-релізах про результати виграшів.
 18. При виникненні будь-яких спорів рішення адміністрації компанії  вважається остаточним і не підлягає обговоренню.
 19. Гравці, що порушують перераховані вище умови, позбавляються бонусу.
 20. При спробі неправомірно отримати кілька бонусів, гравець позбавляється виграшів, а його рахунок закривається.
 21. Дана акція діє відповідно до Правил і Умов ZigZag777.
 22. Особи, які проживають на території Сполучених Штатів Америки, не мають права відкривати і / або поповнювати рахунки в ZigZag777. Компанія має право змінити список юрисдикцій без попереднього повідомлення.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт