Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
5000 ₽
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська компанія Interbet надає всім новим гравцям 100% вітальний бонус (до 5000 рублів в еквіваленті валюти рахунку).

Для отримання необхідно:

 • Зареєструватися на сайті БК.
 • Поповнити рахунок протягом перших 14 днів з моменту реєстрації.
 • Відправити на email [email protected] документи для верифікації.

У деяких випадках цей бонус може надаватися діючим гравцям по спеціальному промокоду.  

Умови та правила

 1. Бонус видається в розмірі 100% від суми депозиту.
 2. Максимальна сума бонусу – 5000 рублів, мінімальна сума депозиту для отримання бонусу – 500 рублів.
 3. Бонус  нараховується автоматично на бонусний рахунок користувача протягом 12 годин з моменту першого депозиту або відразу після того, як користувач передав промокод в службу підтримки через вікно LiveChat.
 4. Один користувач має право тільки на один бонус на перший депозит і необмежену кількість бонусів за промокодом.
 5. Щоб сума бонусу стала доступною для виведення, необхідно протягом 30 днів з моменту нарахування бонусу проставити з реального рахунку суму бонусу в 7-кратному розмірі. Відіграш здійснюється ставками з коефіцієнтом не нижче 1,6 (в разі експрес-ставки все події в купоні повинні бути з коефіцієнтами не нижче 1,6).
 6. Сума, яку користувач проставив для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки розраховані.
 7. Вся сума бонусу повинна бути відіграна перед тим, як можна буде вивести гроші з ігрового рахунку, в іншому випадку бонус буде анульований. Гравець може відмовитися від бонусу в розділі «Бонусний Рахунок» або шляхом звернення будь-яким доступним йому способом в техпідтримку компанії.
 8. Після закінчення 30-ти денного терміну згорає бонус і все, що його стосується.
 9. Ставки, розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1.6, і які потрапили під повернення (з кф. 1.0), а також ставки з послугою «Страховка» і ставки, зроблені з бонусного рахунку, не враховуються при відіграші бонусних коштів.
 10.  Всі дані, вказані при реєстрації на сайті, повинні бути вірними і дійсними.
 11.  Організатор має право на свій розсуд тимчасово або на невизначений термін обмежити, призупинити або скасувати акцію.
 12. У разі виявлення будь-яких порушень компанія має право заморозити ігровий рахунок користувача, анулювати ставки, а також скасувати бонус.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт