Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Superbet (Супербет) – Опис усіх доступних бонусів

На цій сторінці «‎РБ‎» представляє бонуси букмекерської компанії Superbet. БК не приймає гравців з України, проте є однією із провідних контор на польському ринку,  де наразі знаходиться багато українців, які можуть сміливо користуватись усіма привілеями легальної БК Superbet.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ
🎁 Грайте тиждень без ризику. Superbet поверне втрачену суму у вигляді бонусу до 3500 злотих! Ваш перший депозит активував Тиждень без ризику, і ви можете грати, не боячись програшу протягом 7 днів.

Бонуси для нових гравців Superbet (Супербет)

🎁 Бонус на перший депозит до 200 злотих. Зробіть свій перший депозит на мінімальну суму 20 злотих і отримайте 100% бонус на перший депозит до 200 злотих.

Промокоди Superbet БК

Промокод SUPERBET дає користувачеві:

 • Кешбек до 3500 PLN
 • Фрібет 20 PLN
 • Бонус на перший депозит 200 PLN + додатковий фрібет 34 PLN

  Перший депозит після реєстрації з промокодом SUPERBET активував «‎Тиждень без ризику», і ви можете грати 7 днів, не боячись програшу. Якщо вам не пощастить і ви підете в «‎мінус», БК Superbet поверне втрачену суму у вигляді бонусу до 3500 PLN.

  Протягом 14 днів після прийняття вітальної пропозиції зробіть перший депозит на мінімальну суму 20 PLNі отримайте 100% бонус до 200 PLN.

  Гравці, які зробили мінімальний депозит 50 PLN– отримають 34 PLN фрібетом. Бонус буде зараховано протягом 48 годин після поповнення грального рахунку. У клієнта є 3 дні, щоб прийняти бонусні кошти.

  За мобільний додаток Superbet ви також отримаєте бонус протягом 7 днів після внесення першого депозиту. Отримайте гарантований фрібет в розмірі 20 PLN.

  Як отримати бонуси

  На сайті букмекера є окремий розділ з акціями для нових та постійних користувачів. Перейти до нього можна за допомогою верхнього меню. Розділ налічує до 20 акцій, частина з яких діє на постійній основі. Щоб скористатися пропозицією, потрібно:

  1. Зареєструватися або увійти в акаунт.
  2. У віконці «‎Реєстрація» вказати: ПІБ, номер телефону та електронну адресу, пароль для входу та іншу інформацію (за запитом).
  3. Пройти ідентифікацію
  4. Підтвердити реєстрацію на електронній пошті та внести депозит у будь-який зручний спосіб (якщо інше не вказано). 
  5. Вибрати доступний бонус та активувати його.
  6. Відіграти бонусні кошти (за потребою). 

  Актуальну інформацію про акції можна знайти на сайті Супербет (Superbet).

  Як поповнити рахунок Superbet (Супербет) – усі доступні способи

  FAQ
  Основні питання та відповіді про бонуси БК Superbet

  Які бувають види бонусів та акцій у БК Superbet?

  • бонус на депозит;
  • фрібети;
  • підвищені коефіцієнти; 
  • ставка без ризику;
  • купони;
  • промокоди;
  • супершанс — акція адресована гравцям, які часто пропускають вказують лише одну подію в експресі неправильно. Вони також мають шанс виграти.

  Скільки зазвичай триває акція у БК Superbet?

  У розділі є до 20 акцій, частина з яких діє на постійній основі, частина триває в період проведення конкретного турніру/змагання.

  Чи буває у букмекера Superbet бонус без депозиту?

  Бездепозитні бонуси періодично з’являються на сайті БК Superbet. Варто за цим слідкувати на сторінці Promocje і перевіряти електронну пошту.

  Бонуси у БК Superbet надаються лише новим гравцям?

  Ні. Букмекер пропонує безліч цікавих пропозицій постійним гравцям, як короткострокових, так і діючих на постійній основі. 

  Чи можна отримати бонус від БК Superbet через мобільний додаток?

  Так. Спочатку онлайн додаток необхідно завантажити, він доступний для операційної системи Android та iOS на головній сторінці сайту, розділ Aplikacjа. 

  Висновок

  Букмекер Superbet веде грамотну маркетингову політку, прогресує й стає однією з найкращих у Центральній та Східній Європі. Сильною стороною букмекера є широка лінійка бонусних пропозицій. Новим гравцям радимо скористатися вітальним бонусом у розмірі 34 злотих за промокодом SUPERBET. А «Тиждень без ризику» дозволяє грати протягом 7 днів, не боячись програшу.

  Постійним клієнтам БК доступні щоденні миттєві бонуси з BonusBox – це швидкий спосіб грати довше та вигравати більше. Також конкретний бонус може бути присвячений важливому турніру. Серед переліку пропозицій є підвищені виграші з купонами, або збільшення прибутку до 40% на віртуальний спорт. 

  Однак БК Супербет доступна лише у двох країнах (Румунія, Польща), що значно обмежує зростання її популярності.

  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт