Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси та акції від Олімп на Грудень: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекерська контора Олімп має заохочення для клієнтів, на сайті регулярно з’являються нові акції та бонуси, які роблять гру максимально вигідною. Заохочення від букмекера можуть отримати всі клієнти, які пройшли реєстрацію на сайті.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Олімп 

Бонус на перше поповнення. За реєстрацію БК Олімп дарує новим клієнтам бонус до 16 000 гривень. Щоб отримати бонусні кошти, потрібно поповнити рахунок мінімум на 400 гривень. Використати бонус можна протягом 30 днів з моменту реєстрації. Відіграш бонуса здійснюється за такими умовами:

  • До 6 000 грн – коефіцієнт від 5 на ординар/експрес;
  • Від 6 001 до 12 000 грн – коефіцієнт від 5,5 на ординар/експрес;
  • Від 12 001 до 16 000 грн – коефіцієнт от 6,5 на ординар/експрес.

Welcome Bonus. Одноразовий бонус у розмірі 200 гриаень за реєстрацію. Відіграти бонусні кошти потрібно ставкою ординар/експрес з коефіцієнтом 2,00+ протягом 30 днів з моменту зарахування. 

Пройти реєстрацію

Акції Олімп 

  • 5% до депозиту через криптовалюту. Умови прості, клієнт поповнює рахунок за допомогою криптовалюти та автоматично отримає 5% бонуса від суми поповнення. Діють стандартні умови відіграшу бонусних коштів: ставка ординар/експрес з коефіцієнтом від 2,00. 

Акції Олімп 

  • Бонус до 10% на експрес. Сума бонусу залежить від кількості подій в експресі:
Кількість подій Коефіцієнт бонуса
2 1,02
3 1,03
4 1,04
5 1,05
6 1,06
7 1,07
8 1,08
9 1,09
10 і більше 1.1

Якщо при розрахунку одна або кілька подій розраховані поверненням, вони не враховуються для визначення коефіцієнта бонусу. Тобто, якщо в експресі з 10 подій одна подія буде розрахована поверненням, то коефіцієнт бонусу буде дорівнювати 1,09.

У рубриці «Щоденні експреси» команда «РБ» пропонує вам випробувати удачу в комбінованих ставках типу «експрес». Коефіцієнти ставок на щоденні експреси від «РБ» становлять близько 3,0. Якщо хочете ризикованіші «потяги» (від 10,0), завітайте на сторінку суперекспресів.

  • Бонус 15% на експрес-ставки. Роби ставки на спеціальні пропозиції та отримуй бонус. Підвищений коефіцієнт дається на експреси з різною кількістю подій , розраховуються спеціальні пропозиції аналогічно звичайним ставкам.  В експреси забороняється включати залежні події, ставки на одного гравця або команду в рамках одного турніру (наприклад, на перемогу в турнірі і перемогу в певному матчі). Такі ставки підлягають поверненню. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Олімп?

  1. Пройти реєстрацію на сайті БК Олімп.
  2. Зробити депозит згідно умовам бонусу на перший депозит (в БК Олімп наразі їх два).
  3. Виконати умови по відіграшу.
  4. Вивести бонусні кошти на карту.

Які види бонусів надає букмекерська контора Олімп?

Олімп пропонує вітальні пропозиції, експрес-бонуси, бонус за поповнення депозиту криптовалютою, а також підвищені коефіцієнти на вибрані букмекером експреси.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Олімп одночасно?

Ні, спочатку потрібно виконати умови однієї пропозиції, потім підключати іншу.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт