Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Etoto (Етото) – Опис усіх доступних бонусів

Тут ви знайдете інформацію про всі актуальні акції та бонуси БК Etoto на сьогодні. Полюбляєте спорт та ставки? Тоді обирайте цікаві пропозиції від букмекера та користуйтеся значно більшими привілеями для гри на платформі польської букмекерської контори Etoto

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси для нових гравців Etoto (Етото)

Вітальний бонус – один з найважливіших акційних пропозицій букмекерської контори Etoto. Зі стартовим бонусом нові гравці без ризику почнуть свою пригоду в ставках на спорт й заробите до 2222 злотих. Тому перед реєстрацією акаунту перевірте наявність промокодів на сайті Etoto та в мобільному додатку. Завдяки їм ви збільшите вартість бонусів і отримаєте додаткові переваги.

На відміну від більшості подібних пропозицій, бонус від БК Etoto покриває не лише перший депозит, а цілих три поповнення рахунку. Використовуючи депозитний бонус, ви спочатку отримаєте додаткові 100%, а потім двічі по 50% від суми депозиту.

Ще одна акція, яку букмекерська контора Етото підготувала для нових гравців – фрібети. Завдяки цьому ви можете зробити ставку без ризику втрати власних коштів. В Etoto безкоштовна ставка є бонусом без вимог. Гроші з виграшного купона надходять на баланс й доступні до виведення на банківський рахунок.

Бонуси для зареєстрованих гравців БК Etoto

Бонуси для нових гравців – це ще не кінець можливостей БК Etoto. Бонуси для зареєстрованих гравців включають безліч акцій для кіберспорту та футболу, безкоштовні ставки, бонуси на депозит до 2000 злотих, високі коефіцієнти для купонів SOLO та AKO, а також акції, доступні лише в додатку Etoto. Деякі з них доступні лише з промокодом, тому обов’язково перевіряти вкладку з поточними бонусами на сайті БК Etoto.

Ставка без ризику – це не що інше, як кешбек, тобто одноразове повернення ставки у разі програшу. Це популярна акція у світі, але БК Etoto замінила безризикові бонуси на більш прибуткові безкоштовні ставки. Також букмекер регулярно додає нові бонуси, тому щоб бути в курсі подій, слідкуйте за новинами на веб-сайті і соціальних мережах Etoto.

Промокоди Etoto БК

Промокод – це унікальний код, завдяки якому клієнти БК отримують додаткові переваги в грі. Промокод може бути індивідуальним для кожного гравця, або ж поширюватись на конкретну групу людей (наприклад, лише для нових користувачів, чи для всіх гравців БК). Таку інформацію ви можете знайти на просторах Інтернету, або ж на сайті букмекера.

Промокод ETOTO400 розблокує відразу два бонуси: бонус на три депозити до 2000 злотих, безкоштовні ставки 252 злотих і мегарейт 200 злотих. Промокод слід ввести у спеціальному полі реєстраційної форми. 

Всі промокоди БК Etoto розміщені на вкладці etoto.pl/bonuscode

Як отримати бонуси

 1. Створити обліковий запис на сайті Etoto. Заповнити реєстраційну форму, яка зазвичай запитує стандартну інформацію, таку як ПІБ, дату народження. Також потрібно вказати, що користувач старше 18 років.
 2. Увійти в систему за допомогою логіна та пароля.
 3. Обрати потрібну бонусну пропозицію з розділу «Акції» (Promocje).
 4. Натиснути на кнопку «Перевірити зараз» й зробити депозит (якщо цей бонус не бездепозитний).
 5. Виконати умови по відіграшу бонусних коштів.

FAQ
Основні питання та відповіді про бонуси БК Etoto

Які бувають види бонусів та акцій у БК Etoto?

 • Безкоштовні призи щодня.
 • Вітальний бонус.
 • Бонус за запрошення друга до гри.
 • Фрібет.
 • Ставка без ризику.
 • Підвищені коефіцієнти на найкращі події.

Скільки зазвичай триває акція у БК Etoto?

Букмекер пропонує як щоденні розіграші, так і акції, які діють на постійній основі.

Чи буває у букмекера Etoto бонус без депозиту?

Наразі в Etoto немає такої пропозиції. Та букмекер пропонує скористатися більш прибутковою акцією – безкоштовними ставками з вигідними клієнту умовами. 

Бонуси у БК Etoto надаються лише новим гравцям?

Бонуси для нових гравців – це не кінець можливостей БК Етото. Пропозиція букмекера включає безліч крутих акцій, призначених для постійних гравців.

Чи можна отримати бонус від БК Etoto через мобільний додаток?

Як на сайті, так і в мобільному додатку можна користуватися всіма бонусними пропозиціями. Додатково в мобільному додатку ви отримаєте безкоштовну ставку 30 злотих, яка сумується з вітальним бонусом і досягає 2252 злотих.

Висновок

Акції, які зараз пропонує букмекерська контора Etoto? Найважливішим з них є вітальний бонус, але на цьому можливості БК не закінчуються. Кожного дня фахівці готують найкращі тимчасові та постійні акційні пропозиції, які дозволяють робити безкоштовні ставки, отримувати кошти за гру, скористатися підвищеними коефіцієнтами з спеціальними купонами.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт