Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси та акції від BetAdonis на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Компанія BetAdonis виділяється на онлайн-ринку букмекерів політикою швидкого депозиту та зняттям коштів, різноманітністю платіжних систем, а також приємними бонусами.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит BetAdonis 

🎁Бонус 25% на перший депозит до €75
БК BetAdonis пропонує щойно зареєстрованим гравцям отримати бонус на перший депозит до €75 (або еквівалент у валюті). Бонусні кошти можна використати для ставок на спорт та казино. Бонус потрібно відіграти з вейджером 10 (коефіцієнт ставки 2,00+). 

Зробити депозит

Акції BetAdonis 

  • Бонус 25% у п’ятницю до €300. Букмекер пропонує гравцям кешбек 25% за депозит, зроблений будь-яким способом оплати в п’ятницю. Мінімальна кваліфікована сума становить €4, а максимальна – €1200 (або еквівалент у валюті). Бонус нараховується автоматично.
  • Бонус 15% за ставки на спорт. Внесіть мінімум €10 або еквівалент у валюті на депозит в БК BetAdonis протягом 72 годин, і якщо ви програєте всі гроші, букмекер надасть 15% бонус. Щоб отримати бонус, у вас не повинно бути відкритих ставок і позитивного балансу, після чого треба перейти в розділ «Акції», і біля відповідної пропозиції натиснути «Депозит зараз» й поповнити рахунок.

Акції betadonis

Букмекера немає в списку рекомендованих «Рейтингом Букмекерів», тому пропонуємо переглянути бонуси найкращих БК, та скористатися перевагами, найкращі БК дають гарантію безпеки та комфорту, чесно виплачують зароблені виграші.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит BetAdonis?

  1. Зареєструватися на сайті БК BetAdonis.
  2. В розділі «Акції» обрати бонус на перший депозит, натиснути «Депозит зараз».
  3. Максимальна сума бонусних коштів €75.
  4. Бонус нараховується автоматично після поповнення рахунку.

Які види бонусів надає букмекерська контора BetAdonis?

BetAdonis наразі пропонує клієнтам вітальну пропозицію та кешбек-бонуси.

Як працюють бонуси на кешбек BetAdonis?

CashBack можна отримати за поповнення депозиту у п’ятницю. Також BetAdonis пропонує кешбек-бонус за поповнення рахунку протягом 72 годин, якщо ваш баланс на той момент дорівнює нулю.

Що таке промокод BetAdonis, і як його використовувати?

Наразі компанія не надає промокод.

Чи можу я використовувати кілька бонусів BetAdonis одночасно?

Так, але можуть бути обмеження для окремих облікових записів (за рішенням компанії) та за зловживання рекламними акціями BetAdonis.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт