На eSPORTconf Ukraine виступить менеджер FlipSid3 Tactics

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine 2017. У заході візьме участь Віталій Огієнко – менеджер кіберспортивної команди FlipSid3 Tactics. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

На eSPORTconf Ukraine виступить Віталій Огієнко

У своєму виступі Віталій Огієнко розповість про подібності і відмінності кіберспортивних дисциплін з традиційними видами спорту, а також торкнеться теми партнерства, спонсорства та їхнього впливу на бізнес в e-sports.

FlipSid3 Tactics (F3) – північноамериканська кіберспортивна організація. У 2015-му F3 підписала склад з CS:GO з України, який в даний момент одноосібно представляє організацію на змаганнях з цієї дисципліни. Команда бере активну участь в найбільших світових змаганнях. За останніми даними, FlipSid3 займає 15-у позицію в рейтингу професійних команд з CS:GO.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході також візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко, менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін, представник кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ Арсеній Салай, екс-креативний директор медіахолдингу Game Show Іван Данішевськийголовний редактор порталу gameinside.ua, керівник клубу для кіберспортсменів ASUS CyberZone Геннадій Веселков, директор з маркетингу Agency of Internet Rights Микола Рогинець, експерт в сферах мобільного банкінгу, криптовалют і FinTech-проектів Сергій Скабелкін, а також менеджер CS:GO-складу кіберспортивного клубу HellRaisers Олександр Немеш.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?