На eSPORTconf Ukraine 2017 виступить представник кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine. У заході візьме участь організатор заходів кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ Арсеній Салай. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

Арсеній Салай – спікер eSPORTconf Ukraine 2017

Тема виступу спікера уточнюється.

Арсеній Салай є головним організатором турнірів з кіберфутболу в Україні. Спікер входить до складу кіберспортивного підрозділу футбольного клубу «Динамо Київ» і відповідає за організацію і проведення всіх кіберспортивних подій під цим брендом.

У 2016 році пан Салай провів близько 20 LAN-турнірів з FIFA в Києві, організував серію турнірів для представників різних міст України, а також впровадив систему онлайн-чемпіонату серед відвідувачів кіберклубів і гравців зі своїми консолями для Києва, Одеси, Дніпра і Луцька .

Крім того, він провів турніри з FIFA для гравців в традиційний футбол з метою створення глобального співтовариства любителів гри й організував і провів чемпіонат України з FIFA16 (ESWC UKRAINE 2016), переможцем якого став кіберспортсмен, підписаний київським «Динамо».

Зазначимо, що ФК «Динамо Київ» – це перший і поки єдиний традиційний спортивний клуб в країні, у якого є власний кіберпідрозділ і підписаний кіберспортсмен, один з найтитулованіших українських гравців з дисципліни FIFA Віталій «labotryas» Муха.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході також візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко та менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?