На eSPORTconf Ukraine виступить менеджер HellRaisers

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine 2017. У заході візьме участь Олександр Немеш – менеджер CS:GO-складу кіберспортивного клубу HellRaisers. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

На eSPORTconf Ukraine виступить Олександр Немеш

На конференції Немеш проаналізує світовий кіберспортивний ринок на прикладі дисципліни CS:GO, розповість про роль України в кіберспортивному світі, поговорить про динаміку і перспективи галузі в країні. Також спікер розгляне питання прибутковості галузі для українського і світового бізнесу.

Крім того, Олександр Немеш розповість про досвід організації кіберспортивного клубу на прикладі HellRaisers.

HellRaisers був заснований в 2014 році. До його складу увійшли гравці дисципліни Counter-Strike з країн СНД. З 2016-му до складу приєдналися професійні кіберспортсмени зі Словаччини та Угорщини, а клуб почав виступати під європейським прапором.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході також візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко, менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін, представник кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ Арсеній Салай, екс-креативний директор медіахолдингу Game Show Іван Данішевськийголовний редактор порталу gameinside.ua, керівник клубу для кіберспортсменів ASUS CyberZone Геннадій Веселков, директор з маркетингу Agency of Internet Rights Микола Рогинець, а також експерт в сферах мобільного банкінгу, криптовалют і FinTech-проектів Сергій Скабелкін.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?