На eSPORTconf Ukraine виступить керівник ASUS CyberZone

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine 2017. У заході візьме участь Геннадій Веселков – головний редактор порталу gameinside.ua, керівник клубу для кіберспортсменів ASUS CyberZone. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

На eSPORTconf Ukraine виступить Геннадій Веселков

На конференції Веселков виступить з доповіддю «Історія, сучасність і проблеми українського кіберспорту».

Геннадій Веселков займається кіберспортом 15 років. За цей час організував і провів понад 1 000 LAN-турнірів.

Крім того, він був головним суддею відбіркових змагань найбільшого в світі кіберспортивного турніру World Cyber ​​Games 8 років, в тій же ролі виступав на змаганнях ESWC і ASUS CUP. Судив більше десятка eSports-дисциплін.

Також організував найуспішнішу команду з Warcraft III в Україні, завойовує численні нагороди на світових турнірах. Будучи кіберспортивним журналістом, вів репортажі з найбільших світових турнірів. Був номінантом премії «Кращий кіберспортивний фотограф року» від ESL.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході також візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко, менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін, представник кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ Арсеній Салай, а також екс-креативний директор медіахолдингу Game Show Іван Данішевський.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?