22 лютого Smile-Expo в Києві проведе кіберспортивну конференцію eSPORTconf Ukraine 2017

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року року в Києві пройде перша бізнес-конференція з питань кіберспорту в Україні eSPORTconf Ukraine 2017, організатором якої виступає міжнародна івент-компанія Smile-Expo.

Конференція відбудеться 22 лютого в Києві

Конференція призначена для підприємців, інвесторів, а також для представників гральної індустрії України та країн СНД.

В рамках конференції спікери розкажуть про динаміку розвитку eSport в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливість повторити зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплін в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Також будуть розглянуті принципи створення успішної кіберспортивної команди або організації, способи створення масштабних eSport турнірів.

«За допомогою даного заходу компанією Smile-Expo не тільки створюється нова платформа, призначена для обміну актуальними відомостями і діловими контактами. Ми задаємо сам темп і активізуємо розвиток українського кіберспорту», – йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?