На eSPORTconf Ukraine 2017 виступить Ірина Сергієнко

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року року в Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine 2017. У заході візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

Ірина Сергієнко – спікер eSPORTconf Ukraine 2017

В рамках свого виступу на eSPORTconf Ukraine Ірина Сергієнко розповість про актуальний стан українського кіберспортивного букмекерства і розкриє юридичні нюанси даної сфери бізнесу.

Крім того, вона поговорить про перспективи ставок на кіберспорт в Україні та світі, а також відповість на питання про те, чи очікуються в цьому році нові законопроекти, що регулюють цю сферу бізнесу, і з якими юридичними труднощами стикається кіберспортивний бізнес в Україні.

Ірина Сергієнко – адвокат з грального, спортивного та IT-праву, а також керівник юридичної компанії «Сергієнко і партнери». Вона відома як постійний учасник міжнародних конференцій з грального бізнесу, фентезі-спорту та суміжних галузей. Крім того, спікер є консультантом при Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики і спорту, активно бере участь в розробці законодавчої бази щодо правового регулювання грального бізнесу.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт