На eSPORTconf Ukraine виступить менеджер Team Spirit Руслан Бургін

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року року в Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine 2017. У заході візьме участь Руслан Бургін – менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

На eSPORTconf Ukraine виступить менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін

Руслан Бургін в своєму виступі розповість про особливості кіберспортивного менеджменту, поговорить про відмінності маркетингу для різних ігрових складів, а також поділиться секретами того, як клубу з СНД вийти на світову кіберспортивну арену.

Руслан Бургін – менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit. Під його керівництвом знаходяться команди з дисциплін Dota 2, CS:GO і Hearthstone.

Склади Team Spirit регулярно беруть участь в масштабних міжнародних змаганнях і здобули низку гучних перемог. Світову арену команди освоюють з 2015 року. У eSports-організації є велика аудиторія на стрімінгових платформах і віддана фан-база в СНД і світі.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?