На eSPORTconf Ukraine виступить експерт в сферах мобільного банкінгу Сергій Скабелкін

Рейтинг Букмекерів

На eSPORTconf Ukraine виступить Сергій Скабелкін

Сергій Скабелкін в своєму виступі розповість про технологічні фінансові сервіси FinTech, які визнані одним з найперспективніших напрямків для передачі цінностей через Інтернет, безвалютні оплати і мобільні платежі, а також про широкий спектр можливостей для монетизації кіберспорту за допомогою FinTech.

Спікер є кофаундером українського венчурного хаба FinTech Cluster. Віце-президент асоціації УЕЛБУ з 2012 року. Визнаний фахівець з фінансових проектів, заснованим на FinTech і мобільному банкінгу. Досвідчений бізнес-архітектор платіжних систем за принципом мобільних гаманців та інших подібних online-сервісів.

Скабелкін володіє більш ніж десятирічним досвідом роботи в банківській сфері. Серед інших, надавав послуги таким великим компаніям, як ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Банк Русский Стандарт», ПАТ «Сведбанк», ПАТ «Альфа-Банк», ПУАТ «Фідобанк» та інші.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході також візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко, менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін, представник кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ Арсеній Салай, екс-креативний директор медіахолдингу Game Show Іван Данішевськийголовний редактор порталу gameinside.ua, керівник клубу для кіберспортсменів ASUS CyberZone Геннадій Веселков, а також директор з маркетингу Agency of Internet Rights Микола Рогинець.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?