«Црвена Звезда» – «Судува». Прогноз і ставки Сергія Сіренка

21:30/24 лип '18

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Сергій Сіренко зробив прогноз на матч Ліги чемпіонів між командами «Црвена Звезда» та «Судува». Прогнозист очікує переконливу вікторію господарів.

Здебільшого піжонство гравців «АПОЕЛа» у першому таймі першої гостьової гри проти «Судуви» призвело до того, що на стадії другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у суперниках «Црвени Звезди» ми бачимо посереднього чемпіона Литви.

Не озброєним оком було помітно, що литовці по виконавській майстерності на голову слабші за «АПОЕЛ» і тим не менше автобус біля власних воріт свою справу зробив. В цілому, банальне невезіння і в більшості випадків відсутність останнього удару зіграло злий жарт з кіпріотами. Моментів для взяття воріт в них було досхочу.

Та ж проблема з реалізацією спіткала і сербів у протистоянні з латвійським «Спартаксом». При колосальній ігровій перевазі, «Црвена Звезда» зуміла дотиснути опонента лише під завісу зустрічі у матчі-відповіді.

Цього разу серби відкладати справу в довгий ящик не стануть. «Црвена» ще з минулої євро кампанії запам’яталася вельми добротними результатами, дійшовши до 1/16 Ліги Європи, а на сьогодні їхня мета – груповий раунд Ліги Чемпіонів. «Судува» випадковий гість на цій стадії, якого чемпіон Сербії впевнено знесе зі свого шляху.

Ординар: Виграш
Ліга Чемпіонів
21:30/24 лип
«Црвена Звезда» – «Судува»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга Чемпіонів
21:30/24 лип
«Црвена Звезда» – «Судува»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга Чемпіонів
21:30/24 лип
«Црвена Звезда» – «Судува»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0