Конкурс
«Гроші і Слава»

$1000
Вигравай гроші і отримуй контракт з «Рейтингом Букмекерів»!
Наш топ прогнозистів на сьогодні
1 місце
Тарас Пруський
34170 банк
12 прогнозів
2 місце
Денис Медведовский
20002 (2610) банк
12 прогнозів
3 місце
Serhii Onopriienko
13562 банк
6 прогнозів
4 місце
Віктор Качура
11200 банк
2 прогнози
5 місце
Женя Самусев
10000 банк
0 прогнозів
6 місце
Большой Куш
10000 банк
0 прогнозів
Дивитися усіх
Поради і правила

Призовий фонд

Ми розігруємо щомісячний призовий фонд в 175 доларів на ставки від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet. Кожен бажаючий може поборотися за нього і за місце в зірковій команді експертів «РБ»: ви встанете в один ряд з Ігорем Цигаником, Олександром Михайлюком та іншими! Нашими чемпіонами стануть ті, хто заробить в рамках конкурсу найбільший банк, публікуючи свої прогнози на спорт в «Трибуні».

Рекомендуємо вам прочитати наші рекомендації і правила з написання прогнозів читачів.

Умови участі та визначення переможців

 1. Для участі в конкурсі «Гроші та Слава» (далі – «Конкурс») від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet (далі – «Організатор») учаснику необхідно бути зареєстрованим на сайті Bookmaker-Ratings.com.ua і погодитися на участь у конкурсі. Пройти реєстрацію і погодитися на участь в конкурсі ви можете, натиснувши на кнопку «Взяти участь в конкурсі!» на цій сторінці.
 2. Для участі в конкурсі претендент повинен зробити хоча б одну ставку в Favbet впродовж місяця, в який відбувається розіграш. Якщо ви ще не маєте рахунок в Favbet, потрібно реєструватися за цим посиланням. (УВАГА! Favbet і Фаворит-Спорт – це не одне і те саме! Ставки треба робити в Favbet!)
 3. Конкурс проводиться щомісячно з першого до останнього числа місяця. Тому не робіть прогнози на події, що пройдуть вже наступного місяця. Важливо: прогнози, написані у поточний місяць, на подію, що пройде наступного місяця, будуть зараховані у статистику місяця, коли було написано прогноз!
 4. У конкурсі враховуються всі невидалені конкурсні прогнози, опубліковані учасниками на «Трибуні». Переможці конкурсу визначаються за розміром банку на момент закінчення конкурсу, при цьому перше місце займає учасник з максимальним банком. Щомісячний призовий фонд – 175 американських доларів для ставок. Головний приз конкурсу – контракт на роботу в зірковій команді експертів «Рейтингу Букмекерів» терміном на 1 місяць. Після закінчення місяця контракт може бути продовжено.
 5. Призовими вважаються перші 3 місця. Контракт на роботу в зірковій команді експертів «Рейтингу Букмекерів» терміном на 1 місяць вручається учаснику, який потрапив до призової зони (1-3 місця) за вибором організатора конкурсу. При цьому буде враховуватися загальна якість, грамотність, аргументація прогнозів, активність учасника конкурсу. Якщо в одного чи кількох призерів виявлено порушення, винагорода переходить наступному за набраними очками учаснику конкурсу за умови його відповідності решті критеріїв визначення переможця. Схема розподілу призового фонду:

1-е місце – $100

2-е місце – $50

3-е місце – $25

 1. Якщо до моменту закінчення конкурсу у двох або більше призерів буде однаковий банк, то кращий серед них визначається за кількістю прогнозів, написаних в рамках конкурсу (чим більше прогнозів, тим вище місце в таблиці конкурсу), а при рівній кількості конкурсних прогнозів виграш буде поділено в рівних частинах.
 2. Для отримання права на приз учасник повинен опублікувати не менше 10 прогнозів (окремих матеріалів) в рамках конкурсу.
 3. Для отримання права на приз банк учасника на моменту закінчення конкурсу повинен перевищувати стартовий банк. Якщо таких учасників не буде, приз не видається. Підсумки конкурсу за попередній місяць не пізніше 5-го числа нового місяця.
 4. Учасники конкурсу повинні вибирати ставки для своїх прогнозів по лінії букмекерської контори Favbet https://www.favbet.com/. При порушенні цих правил організатор залишає за собою право дискваліфікувати учасника конкурсу.
 5. До участі в конкурсі допускаються тільки громадяни, які досягли повноліття (18-річного віку). Організатор залишає за собою право запитати копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та вік учасника конкурсу. Організатор залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника в разі порушення ним цього правила. Участь в конкурсі працівників сайту «Рейтингу Букмекерів» і членів їх сімей – заборонено.
 6. У користувача, який бере участь в конкурсі, в профіль додається БК Favbet як БК, в якій він грає.
 7. Тільки один аккаунт на «Трибуні» для кожного окремого учасника допускається до участі в конкурсі. При виявленні двох або більше аккаунтів, які беруть участь в конкурсі і належать одній особі (мультиаккаунтинг), організатор залишає за собою право дискваліфікувати такого учасника.
 8. Організатор залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника або групу учасників без пояснення причини при виникненні підозри в зловживанні цими правилами і умовами, в діях, які мають на меті отримання нечесної переваги перед іншими учасниками.
 9. Організатор залишає за собою право змінити правила і умови конкурсу в будь-який момент без попереднього повідомлення про це учасників конкурсу, але повинен буде донести інформацію про це.
 10. Організатор залишає за собою право видалити прогноз учасника конкурсу з сайту і не враховувати його в конкурсі, якщо прогноз не аргументований, неграмотний, містить помилковий коефіцієнт, спам, рекламу, гіперпосилання і в будь-якому іншому випадку на свій розсуд.

Правила конкурсу

 1. Кожен учасник конкурсу отримує стартовий банк в 10 000 очок.
 2. Мінімальний коефіцієнт ставки – 1.50. Якщо коефіцієнт ставки менше 1.50, то проводиться її повернення учаснику. При цьому враховується коефіцієнт, за яким здійснюється розрахунок ставки.
 3. Максимальний коефіцієнт не обмежується, але в рамках конкурсу сума ставки може бути помножена не більше, ніж в 10 разів (тобто будь-який коефіцієнт вище 10.0 прирівнюється до 10.0).
 4. Сума ставки може бути будь-якою в межах 3-10% від поточного банку учасника. Якщо поточний банк учасника опускається нижче суми стартового банку, то учасник може поставити будь-яку суму в межах 3-10% від стартового банку. Якщо поточний банк учасника опускається нижче 300 очок, то учасник отримує можливість зробити ставку ва-банк (поставити всікошти, що залишилися в банку ).
 5. Учасник конкурсу може дати не більше 3 ставок в одному прогнозі.
 6. Заборонено робити дві або більше однакові ставки на один матч. Наприклад: дві ставки «П1» на матч «Барселона» – «Реал». Організатор залишає за собою право дискваліфікувати учасника, який порушив це правило.
 7. Заборонено робити дві або більше однакові за розрахунком ставки на один матч. Наприклад: ставка «1X» і ставка «Ф1 (+0.5)» на матч «Барселона» – «Реал» (обидві ставки виграють при перемозі «Барселони» чи нічиїй). Організатор залишає за собою право дискваліфікувати учасника, який порушив це правило.
 8. У конкурсі беруть участь тільки поодинокі ставки і ставки експрес.
 9. Публікація прогнозу на спортивну подію після його початку (в тому числі публікація live-ставок) заборонена. Організатор залишає за собою право дискваліфікувати учасника, який порушив це правило.
 10. Після виходу з конкурсу (банк дорівнює 0) повторна реєстрація не передбачена до запуску конкурсу в новому місяці.

Умови виплати призу

 1. Приз виплачується на рахунок переможця в БК Favbet в термін до 14 робочих днів після закінчення конкурсу. Увага! Після підтвердження наявності у переможця рахунку в БК Favbet і виконаних умов буде здійснено переведення грошових коштів.
 2. Вивести призові гроші з рахунку можна після відіграшу призу. Для цього потрібно зробити мінімум 3 ставки загальною сумою з мінімальним коефіцієнтом 1.3. (Наприклад: 3 ставки по $33 в разі виграшу $100).
 3. Наполегливо просимо учасників конкурсу «Гроші та Слава» дотримуватися правил і писати РЕАЛЬНІ коефіцієнти з лінії БК Favbet. Всі переможці конкурсу пройдуть ретельну перевірку.
 4. Беручи участь в конкурсі, ви підтверджуєте, що ознайомилися з правилами конкурсу та згодні з його умовами.
Особливий коментар
Сергій Деркач Головний редактор

УВАГА! Favbet і Фаворит-Спорт – це не одне і те саме! Ставки треба робити в Favbet!

Коментарі 376
Правила конкурсу
Ви збираєтесь відмовитись від участі у конкурсі прогнозистів «Гроші і Слава»

Зробивши це, ви втратите свій банк, а разом із ним - можливість боротися за щомісячний призовий фонд у $175 і місце в команді експертів «РБ». Повторна реєстрація впродовж цього місяця неможлива!Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?