Визначилися червневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

Тарас Гончар

В постійному конкурсі «Рейтингу Букмекерів» «Гроші та Слава» визначилися переможці червневого етапу. Крім того, за нашим рішенням, Сергій Сіренко поповнить команду експертів «РБ»!

gs

Визначилися червневі призери конкурсу «Гроші та Слава»

В конкурсі «Гроші та Слава», який ми проводимо спільно із БК Favbet, розігрується призовий фонд у розмірі $1000, що регулярно оновлюється.

Нагадаємо, що у червні в якості експерта команди «РБ» давав прогнози травневий призер Ярослав Смик. Раді повідомити, що ставки нашого читача мали успіх: +13,8% прибутку до банку та +33$, якщо кожну з 24 ставок оцінювати в 10$.

Що стосується червневого етапу конкурсу, то серед претендентів на перемогу найкращі прогнози дали Тарас Пруський, Сергій Сіренко та Сергій Онопрієнко.

На жаль, Сергій Онопрієнко не виконав ключову умову конкурсу – для отримання права на приз учасник повинен опублікувати не менше 10 прогнозів. Отож Денис Медведовський стане бронзовим призером конкурсу.

До вашої уваги четвірка читачів, прогнози яких дали найбільший прибуток у червні:

cherven

Призовий фонд, згідно з правилами, розподілено таким чином:

1 місце – Тарас Пруський ($100)

2 місце – Сергій Сіренко ($50)

3 місце – Денис Медведовський ($25)

За нашим рішенням, у липні у статусі експерта «РБ» даватиме прогнози призер червневого етапу конкурсу «Гроші та Слава» Сергій Сіренко, який був найактивнішим упродовж етапу.

Стартував липневий етап змагань за гроші і славу. Поспішай взяти участь!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?