Анастасія Павлюченкова – Дар’я Касаткіна: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

15:00, 28 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Анастасія Павлюченкова – Дар’я Касаткіна.

Анастасія Павлюченкова

Павлюченкова протягом усієї кар’єри вважалася потенційною переможницею турніру «Великого шлему». Тенісистка неодноразово перебувала за крок від заповітного трофея, але щоразу поступалася у вирішальних матчах, навіть у статусі явної фаворитки. Усе через нерви, попри величезний досвід Анастасії важко справлятися з тиском. На піку форми Павлюченкова ніколи не виділялася самовіддачею, вона завжди відкрито зізнавалася, що теніс у неї не на першому місці. В останні сезони тенісистка ніяк не може повноцінно повернутися в тур, все через постійні проблеми зі здоров’ям. Павлюченкова, як і раніше, високо стоїть у рейтингу – 22 рядок, але Анастасія не приховує, що за крок від завершення кар’єри (незабаром тенісистці виповниться 33 роки).

Дар’я Касаткіна

Здавалося, Касаткіна має в арсеналі все необхідне, щоб якщо не домінувати в турі, то стабільно триматися в топ-5 і виступати у фінальних стадіях великих змагань. Але нічого подібного не відбувається, Дар’я грає з постійними перепадами і рідко здобуває результати на високому рівні. Більшість рейтингових очок тенісистка набирає на WTA 250 та 500, де впевнено користується перевагою в класі. Крім цього, потрібно відзначити постійні проблеми з концентрацією Касаткіної, вона може програти навіть той матч, у якому, здавалося, зробити це вже неможливо.

Розбір поєдинку

Неоднозначний матч, де шанси на перемогу тенісисток становлять 50 на 50. Касаткіна збиватиме темп та ритм матчу, змусить Павлюченкову багато рухатися кортом, чого вона терпіти не може. Але Анастасія буде перехоплювати ініціативу і розганяти свої атаки. Пропоную поставити на брейки, оскільки боротьба буде на кожному геймі.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
WTA Мадрид
15:00/28 кві
Анастасія Павлюченкова - Дар'я Касаткіна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Мадрид
15:00/28 кві
Анастасія Павлюченкова - Дар'я Касаткіна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі