Греція – Франція: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 21 лис 2023
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до Євро-2024 Греція – Франція.

Як би Греція вже не старалася, ніяка перемога над Францією не допоможе їй напряму вийти на Євро. Свій шанс «Елліни» впустили раніше. Але це не позбавляє їх можливості гідно виступити проти чи не найпотужнішої збірної у світі. Як це вони зробили у першому колі, пропустивши лише раз. З тих пір свої турнірні завдання «Триколірні» вирішили і дивують футбольний світ іншими речами.

Так в їхньому складі Дешам знаходить місце навіть 17-річному юнаку. Але це не від браку при виборі виконавців, а просто підтверджуючи наявність довжелезної лавки, на якій легко функціонує фактор взаємозамінності.

Те як Франція розтрощила Гібралтар, вже записали у підручники футбольної історії. І щось мені підказує, що 14-ма голами у листопаді команда не обмежиться. За інерцією вона спокійно може проїхатися і по Греції, матчі якої зазвичай не приносять багато голів.

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/21 лис
Греція – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі