Ешлі Крюгер – Сара Бейлек: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:30, 28 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Ешлі Крюгер – Сара Бейлек.

Ешлі Крюгер

Щойно Крюгер дебютувала на професійному рівні, вона залишили про себе неоднозначне враження. В американки було все погано з грою на прийомі та задній лінії, тому вона сподівалася винятково на свій атакувальний потенціал і намагалася швидко завершувати обміни ударами. Щойно Ешлін почала діяти в розіграшах більш стримано та різноманітніше, то досить швидко дебютувала в топ-100 рейтингу. Швидкість та витривалість – не сильні сторони Крюгер, адже зріст тенісистки – 185 см, тому їй важко дається обробка низьких м’ячів і затяжні обміни ударами. В арсеналі Ешлі потужна подача, але американка занадто часто подає в тіло, через що ефективність першого м’яча залишає бажати кращого.

Сара Бейлек

Бейлек лише 18 років, вона нещодавно розпочала професійну кар’єру, але вже встигла виграти сім титулів, включно з челленджером. Чешка виділяється повною самовіддачею, оскільки їздить з турніру на турнір, незважаючи на те що часто виступає у фінальних стадіях і практично не має часу для відновлення. Наразі Сара за крок від дебюту в топ-100, завдяки чому має доступ до великих змагань. Бейлек серед молодих та перспективних тенісисток, але проблема чешки в тому, що вона повністю залежна від ґрунтових кортів. Поки що важко уявити, яким чином Бейлек може поліпшити результати на харді, оскільки вона діє від глухої оборони.

Розбір поєдинку

Крюгер зробить усе можливе, щоб Бейлек не втягнула її в затяжні обміни ударами, тож вона ризикуватиме та кожним ударом лише піддавлюватиме. Результат матчу залежатиме від того, наскільки багато Ешлін помилятиметься. Але я хочу звернути увагу на подачу Бейлек, точніше її відсутність. Якщо за 10 матчів Сара подасть ейса, це вже для неї гарний показник. У майбутній зустрічі ейсів від чешки не чекаю, враховуючи габарити Крюгер, яка буде з легкістю діставати косі подачі Бейлек з низькою швидкістю.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
WTA
12:30/28 кві
Ешлі Крюгер - Сара Бейлек
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі