Юлія Путінцева – Кароліна Долхайд: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

14:00, 28 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Мадрид, де між собою зіграють Юлія Путінцева – Кароліна Долхайд.

Юлія Путінцева

Останніми роками в Путінцевої почався затяжний застій, вона тримається в топ-100, але на цьому все. Останній титул було виграно ще у 2021 році, після цього тенісистка навіть не була близька до трофея. Головна проблема Юлії в тому, що вона нічого не змінює у своїй грі та продовжує діяти в такій самій манері, як і багато років тому. При цьому теніс змінюється, у турі більшість дівчат діють в атакувальному стилі та здатні в кілька ударів завершувати розіграші. Більше недостатньо вміти виконати слайс та вкорочувати, тепер оборонним гравцям необхідно максимально накручувати м’ячі і тримати довжину, з чим у Юлії великі проблеми.

Кароліна Долхайд

Минулого сезону Долхайд несподівано додала і вперше за сім років повноцінно переїхала на турніри категорії WTA. Прогрес американки був несподіваним, оскільки до цього не було жодних передумов. Але важливо зазначити, що Кароліна створила кілька сенсацій на великих турнірах, де і набрала більшість очок. Цього року їй вперше доведеться захищати результати на такому рівні. Гру Долхайд важко назвати бездоганною, вона погано рухається кортом, серіями помиляється і діє вкрай нестабільно навіть по ходу поєдинку. Свою найкращу гру Кароліна показує на швидких кортах.

Розбір поєдинку

Останнім часом Путінцева дивує ейсами, але більшість із них були зроблені завдяки тому, що суперниці вгадували напрямок польоту м’яча. Долхайд цього не робить, вона займає класичну стійку і реагує на м’ячі. Юлія вперше за довгий час має можливість проявити себе на високому рівні, тому на профільному ґрунті вона зобов’язана перемагати таких нестабільних суперниць, як Долхайд.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
WTA Мадрид
14:00/28 кві
Юлія Путінцева - Кароліна Долхайд
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Мадрид
14:00/28 кві
Юлія Путінцева - Кароліна Долхайд
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі