Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Нагору
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Паріматч КЗ — букмекерська контора в Україні (UA): огляд Parimatch KZ

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.
Зміст
Оцінка «РБ»: 3/5
Лінія в прематчі: 4/5
Лінія в лайві: 4/5
Коефіцієнти: 4/5
Зручність платежів: 2/5
Служба підтримки: 3/5
Відгуки: 0 Бонуси: Введення/виведення: 1 KZT / 500000 KZT
Ще 16
Мобільні версії: Запитання: 0 Скарги: 0 Служба підтримки

Зміст

Огляд компанії

3/5
Головний редактор

Пропонуємо переглянути огляд букмекерської контори Parimatch kz, де проаналізуємо розділ бонусів, розпис, вибір ставок, умови партнерства тощо. Наприкінці сторінки є можливість залишити про Паріматч кз відгук.

Parimatch — міжнародний бренд, представлений у 15 країнах. Співпрацює з кращими футбольними клубами планети, кіберспортивними командами Team Spirit та Hellraisers, бійцями змішаного стилю Петром Яном, Артемом Резніковим та багатьма іншими колективами та спортсменами. Букмекер розпочав діяльність в Україні ще в 1994 році, а на ринку Казахстану з’явився у 2014 і вже встиг стати дворазовим переможцем у номінації «Онлайн-букмекер № 1 у Казахстані» за версією Фестивалю-конкурсу «Вибору року» в Казахстані;

ТОВ «Букмекерська контора «PM Бет» із товарним знаком «Parimatch» офіційно зареєстровано на території Казахстану. Ліцензія на провадження діяльності букмекерської контори № 20019733 від 31.12.2020 р. (чинна до 17.07.2028 р.) видано Комітетом індустрії туризму Міністерства культури і спорту Республіки Казахстан.

Інтерфейс офіційного сайту

Якщо ви вже знайомі з міжнародним букмекером Паріматч, то до дизайну інтерфейсу та розташування розділів звикати не доведеться. Сайт адаптовано чотирма мовами: англійська, узбецька, казахська та російська. Фільтр подій подано ліворуч, а основне меню можна відкрити, натиснувши на три полоски в лівому верхньому куті. З цікавого: сервіс пропонує подкасти та різноманітні аватарки на сайті з можливістю колекціонувати стікербуки, а за активність вигравати призи.

паріматч кз інтерфейс

Вибір ставок

Parimatch.kz пропонує ставки на два з половиною десятки видів спорту. Окрім основних напрямів, можна поставити на події шоу-бізнесу, політики та культури, а також кіберспорту (Counter-Strike, Dota 2, LOL, Overwatch, Call of Duty, Rainbow 6, King of Glory) та кіберфутболу.

Live

Розділ зі ставками Live розташований у центральній частині в топі сторінки. Про наявність онлайн-подій у тому чи іншому напрямі бетторів інформує червона іконка (поруч із назвою спортивної дисципліни у фільтрі). Також букмекер пропонує відеотрансляції для більшості матчів, примітивний матч-центр та функцію сповіщень про найважливіші події.

Коефіцієнти

Маржа в Parimatch KZ невисока, але й не з найкращих. Середній показник — 5 %, однак можна зустріти як кращі коефіцієнти на популярні події, так і гірші показники в лайві чи на менш затребувані види спорту. Найвищий коефіцієнт — 2000.

Розпис

У порівнянні з іншими букмекерами варіативність не вражає, однак цілком прийнятний для середньостатистичного беттора. У розписі бачимо ставки на кутові, фору, тотал, тайм, події в певному часовому інтервалі, перфоманси гравців та комбінаційні парі.

Програма лояльності

Такої пропозиції немає, однак ви можете щомісяця обирати кешбек зі ставок на два види спорту. Зручно, що є варіанти цього привілею: від суми кожного парі або від чистого доходу.

Мінімальні й максимальні ставки

Мінімальна сума ставки становить 200 тенге, а максимальна залежить від самої події й завжди є різною. Найбільша можлива виплата — 380 млн тенге.

Реєстрація

Створення акаунту для гравців з України неможливе. Для реєстрації вам знадобиться номер локального стільникового оператора. Так само якщо беттор не є громадянином Казахстану, то для перевірки необхідно буде завантажити паспорт та документ, що підтверджує, що ви є платником податків у Казахстані. Є реєстрація через Google.

реєстрація паріматч кз

Верифікація

Підтвердження облікового запису необхідно для виведення коштів з ігрового рахунку. Для верифікації треба завантажити фотографію документа з особистими даними.

Можна використовувати:

 • Посвідчення особи (фото лицьової та зворотної сторони);
 • Закордонний паспорт;
 • Посвідка на постійне проживання;
 • Посвідчення біженця;
 • Паспорт іноземного громадянина.

Ви завантажуєте документ на сайт та протягом доби його опрацюють.

Вхід в особистий кабінет

Білу кнопку для авторизації розміщено в правому верхньому кутку. Беттор має ввести номер телефону та пароль або увійти за допомогою Google.

вхід паріматч кз

Дзеркало

Сайт у вільному доступі для відвідувачів з України, однак його реєстрація, верифікація для інші функції для нашого беттора недоступні. Причиною є те, що букмекерська контора Parimatch KZ орієнтована на казахстанський ринок. Пропонуємо переглянути інформацію про міжнародного букмекера Паріматч.

Податок на виграш

Щоби провести виграш у букмекера на офіційному рівні, потрібно звернутися до місцевого податкового органу та написати заяву. За українськими законами, за виграш у БК слід заплатити податок — 18 % ПДФО і 1,5 % військового збору, тобто майже п’яту частину суми. В оподаткуванні сфери гемблінгу очікуються зміни, тож слідкуйте за відповідними новинами нашого порталу.

Партнерська програма

Важливим компонентом огляду Parimatch KZ є інформація про моделі співпраці:

 • CPA;
 • RS;
 • Hybrid: RS + CPA.

Про деталі можна дізнатись за емейлом, в Skype або Телеграмі. Відповідні посилання розміщено на сайті букмекера в меню «Партнерська програма». Весь трафік, що надходить із ваших розміщень, відображається в особистому кабінеті та доступний для перегляду в будь-який час. Усе прозоро та відкрито — є новий клієнт — є оплата, наприкінці кожного місяця проводиться спільна звірка.

Висновки

З огляду букмекерської контори Париматч КЗ можна зрозуміти, що оператор є провідним букмекером на ринку Казахстану завдяки впізнаваності бренду, непоганому розпису, вибору ставок та ряду спецфункцій. Однак для нашого беттора верифікація неможлива, українського інтерфейсу немає, та й укласти парі простіше в міжнародного букмекера Паріматч. Нижче ви можете переглянути відгуки Париматч КЗ або написати свій.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
4/5
Лінія в лайві
4/5
Коефіцієнти
4/5
Зручність платежів
2/5
Служба підтримки
3/5

Мовні версії сайту

російськаросійська
КазахськаКазахська

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Кіберспорт
Трансляция матчей
Скілл-ігри
Ігри
Сервіси
Реєстрація
Депозит
Live-чат
- Мобільна версія

Способи платежів

Як внести депозит

На сайті:

 • Натисніть на зелену кнопку «Поповнити рахунок» у верхньому правому куті
 • Виберіть платіжний метод у вікні
 • Дотримуйтесь інструкцій, які з’являться на екрані

У додатку:

 • Натисніть кнопку балансу
 • Натисніть на зелену кнопку «Поповнити рахунок»
 • Дотримуйтесь інструкцій

Рахунок можна поповнити декількома способами: банківською карткою, електронним гаманцем, мобільним платежем та в казахських терміналах оплати.

Виведення грошей

Спочатку треба перейти до особистого кабінету та обрати пункт «Грошові операції» або «Вивести кошти» в додатку. Далі знайдіть потрібний вам варіант виведення коштів та заповніть усі необхідні дані. Беттор має переконатися, що він підтвердив свій номер телефону та верифікував рахунок. Це обов’язкова умова виведення коштів.

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 50 до 500000 миттєво 0%  від 1300 до 500000 1-3 дн. 0%[1]
 від 50 до 50000 миттєво 0%  від 1300 до 500000 1-3 дн. 0%[1]
 від 5 до 252500 миттєво 0%  від 200 до 252500 15 хв. - 12 год. 0%
Розгорнути все (19)

Валюти рахунку

Казахстанський тенге

Служба підтримки

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
1-5 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
1-24 год.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Live-чат
1-5 хв.

Надійність

Приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (1)

Організації (2)

Історія оцінки

21.08.2019
Букмекер Parimatch.kz доданий в рейтинг

Інформація про компанію

Parimatch.kz
Казахстан Алмати A26F8M3 пр. Нурсултан Назарбаєв, д. 301, приміщення 317
+7 727 325 18 18
Невідомий
Невідомий

Відгуки (0)

Надійність
0/5
Зручність платежів
0/5
Лінія в прематчі
0/5
Служба підтримки
0/5
Лінія в лайві
0/5
Бонуси і акції
0/5
Коефіцієнти
0/5

fAQ

Як отримати доступ до трансляції матчів онлайн?

Такий сервіс у БК Париматч КЗ присутній, перегляд доступний за наявності іконки поруч із подією.

Яку подію вибрати в купоні ставок?

Смаки бетторів унікальні. Комусь імпонують ставки на конкретну футбольну першість, хтось любить ставки лайв, а ще інші добре розбираються в екзотичних змаганнях. Про види ставок є окремий розділ у нашій базі знань.

Чи підтримує Parimatch KZ транзакції з біткоїнами?

Ні, поповнення за допомогою криптовалют відсутнє.

Чи пропонує Париматч КЗ ставки на спорт у реальному часі?

Так, у Пари Матч КЗ є окремий розділ із червоною позначкою для ставок у режимі Live.

Коментарі ()
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт