Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ставки на тотал

Рейтинг Букмекерів
Ще один популярний тип ставок – на тотали. В даному випадку пропонується вгадати кількість голів/геймів/очок у матчі. Тотали бувають двох видів – більше і менше.

2.1. Як це працює?

Розглянемо на прикладі футбольного матчу.

«Шахтар» грає з «Динамо». Букмекери пропонують вам поставити на те, буде в матчі тотал більше 2.5 голи (буде забито 3 м’ячі або більше) або тотал менше 2.5 голи (буде забито 2 м’ячі або менше). Якщо ви поставите на тотал більше двох з половиною, і в матчі буде забито три м’ячі, ваша ставка виграє. Якщо ж буде забито два голи, то ваша ставка програє.

Існують також так звані «круглі тотали», тобто ті, які передбачають повернення ставки. Приклад – тотал більше 2.0 голів. Якщо «Шахтар» і «Динамо» забивають три голи в сукупності, ви виграєте, якщо в матчі тільки один гол – програєте, а якщо команди забивають два голи на двох – ви отримуєте ставку назад.

2.2. У яких видах спорту я можу поставити на тотал?

Ставки на тотали можна зустріти в різних видах спорту. Можна поставити на кількість очок в американському футболі, бейсболі або регбі, на кількість голів у хокеї, на кількість зіграних геймів в тенісі, про голи у футболі ми вже згадали.

Причому в останні роки кількість різновидів тоталів зросла.

Тепер можна ставити не тільки на голи, очки, гейми, але також і на кількість (тотал) кутових, жовтих карток. Ставки на тотали з кожним роком стають все більш різноманітними, і їх можна зустріти вже практично в будь-якому виді спорту.

Приміром, в тенісі, крім геймів, можна поставити на кількість подач навиліт, які будуть у матчі. У баскетболі можна поставити на кількість штрафних кидків.

Варто відзначити, що ставки на тотали дуже популярні. І багато професійних і напівпрофесійних гравців віддають перевагу саме ставками на тотали.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт