Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Нагору
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори eTopaz

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.

Зміст

Огляд компанії

3/5
Головний редактор

eTopaz – це букмекерська контора в Азербайджані, яка є єдиним легальним постачальником азартних послуг в країні. Регулювання азартного бізнесу в даному регіоні почалося в 1998 році, і з тих пір тільки eTopaz легально працює в місцевій юрисдикції.

Сайт eTopaz присвячений спортивним ставками, кіберспорту і скачкам. Користувачеві сайту пропонується 4 варіанти мовного оформлення: азербайджанський, турецький, англійський та російський.

Основну частину аудиторії букмекера складають жителі Азербайджану. Популярність БК в регіоні підтверджує той факт, що в 2012 році вона стала головним спонсором азербайджанської прем’єр-ліги з футболу.

У 2017 році букмекер eTopaz перейшов на платформу SBTech, яка є провідною компанією в сфері створення софта для азартних ігор

і ставок на спорт. Крім офіційного сайту, БК володіє великою мережею ППС в Азербайджані, розмір якої перевищує 500 пунктів.

До реєстрації на сайті etopaz.az допускаються резиденти країн, де не заборонені азартні ігри. Всі фінансові операції у цього букмекера здійснюються тільки в національній валюті Азербайджану манат.
Рік заснування 2011
Ліцензія Азербайджан
Мобільний додаток немає
Бонус немає
Мінимальна ставка 0,5
Тоталізатор немає
Мобільна версія немає
Відеотрансляції матчів є
Середня маржа 8-9%
Онлайн-чат є

Вибір ставок

За лінію прематч на сайті etopaz.az відповідає розділ «Спорт». Тут до уваги гравців представлено більше двох десятків спортивних дисциплін. Прийом ставок ведеться як на популярні, так і на менш затребувані дисципліни. Наприклад, крім футболу, хокею, тенісу и баскетболу, парі можна заключити на гольф, автоспорт, більярд, гельский и американський футбол и т.д.

Зазначу, що широко представлений ринок кіберспорту. Є ставки на провідні дисципліни, такі як CS: GO, Dota 2, StarCraft, Rainbow Six.

Сам розпис матчів у букмекера eTopaz виглядає обмеженим. Події з популярних футбольних чемпіонатів отримують близько сотні пропозицій. Серед них основні результати, подвійні шанси , фори, тотали і результати по таймах. В розписі є спеціальні пропозиції, в список яких входять експреси.

Відсутність певних варіантів компенсує опція «Створити свою ставку». З її допомогою гравець може сформувати варіант з кількох подій. Наприклад, додати до перемоги першої команди гол суперника. Але доступна ця функція не завжди, також вона фільтрується по подіях і маркетах.

Маржа коефіцієнтів в прематчі у БК eTopaz стартує від 8%. У міру зниження популярності ринку і глибини розпису комісія букмекера збільшується до 10%.

Лайв

Ставки на що проходять спортивні події на сайті etopaz.az приймаються в розділі «Ставки Live». Вимоги шанувальників ставок на поточні матчі тут навряд чи будуть задоволені.

Ринок лайв пропонує вузький список матчів – тільки популярні події. Крім футболу, хокею, баскетболу та тенісу, парі можна зробити висновок хіба що на настільний теніс.

Розпис подій в Live – це, як правило, ставки на основні результати, рівні фори і тотали. На цьому список пропозицій БК обмежується. Маржа коефіцієнтів для поточних подій може досягати 20%.

Максимальні і мінімальні ставки

Розмір мінімальної ставки в букмекерській конторі eTopaz дорівнює 0.50 AZN. Максимальні розміри парі букмекер обмежує в залежності від підсумкового коефіцієнта і ринку. При необхідності збільшити доступний ліміт гравець може запросити потрібну суму.

Спеціальні функції

Опція «Створити свою ставку» – це головна додаткова функція букмекера eTopaz. Можливості продати ставку (Cash Out) БК не пропонує.

На сайті оператора є розділ «Віртуальні ігри». Там ведеться прийом ставок на симулятори спортивних матчів з різних дисциплін: футбол, скачки, перегони. В меню з віртуальними ставками доступна зміна формату коефіцієнтів. Крім звичних десяткових, котирування можна змінити на американські, дробові, малазийські та гонконгські.

Служба підтримки на сайті etopaz.az працює в форматі живого чату. Оператори відповідають азербайджанською турецькою і російською мовами. Час обробки запиту – до 5 хвилин.

Компанія eTopaz проповідує політику відповідальної гри. Користувачі, які відчувають проблеми з потягом до азарту, можуть активувати опцію ліквідації ігрового рахунку.

Зробити це можна як на тимчасовій основі, так і назавжди.

Реєстрація в БК

Реєстрація для нових учасників парі в БК eTopaz доступна на стаціонарному та мобільному сайті. В електронній формі потрібно заповнити наступну інформацію:

  •       Стать
  •       ПІБ та дата народження
  •       Номер телефону и емейл
  •       Країна та місто
Активується обліковий запис через посилання, яке надходить на вказаний e-mail. Ідентифікація особистості учасника парі проводитися в уже створеному профілі. Для цього потрібно відкрити розділ «Завантаження документів» і вибрати тип наданого документа. Це може бути:
  •       ID карта
  •       Виписка з рахунку банку
  •       Передня сторона іменної банківської картки

Адміністрація БК також може запросити додаткові знімки документів для верифікації.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Зручність платежів
2/5

Мовні версії сайту

російськаросійська
АзербайджанськаАзербайджанська
АнглійськаАнглійська
ТурецькаТурецька

Способи платежів

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 5 до - миттєво 0%  від 20 до - до 24 год. 0%
 від 5 до - миттєво 0%  від 20 до - до 24 год. 0%
 від 1 до - миттєво 0% - - -
Розгорнути все (6)

Валюти рахунку

Азербайджанський манат

Надійність

Не приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Історія оцінки

09.11.2020
Букмекер eTopaz доданий в рейтинг

Інформація про компанію

eTopaz
Азербайджан
Невідомий
Невідомий

Відгуки (0)

Якщо ви робили ставки на сайті etopaz.az, запрошуємо вас відвідати розділ «Відгуки користувачів». Там можна залишити коментар з особистою думкою про даного букмекера, а також прочитати повідомлення інших гравців.
Надійність
0/5
Зручність платежів
0/5
Лінія в прематчі
0/5
Служба підтримки
0/5
Лінія в лайві
0/5
Бонуси і акції
0/5
Коефіцієнти
0/5

FAQ

 

❓ Чи можна в БК eTopaz робити ставки в гривнях?

Ні, такої можливості немає. Всі фінансові операції на сайті букмекера здійснюються тільки в манатах.

Чи можу я відмінити зроблену ставку?

Всі розміщені ставки на сайті etopaz.az редагувати не можна. Тому при створенні купона рекомендуємо уважно перевіряти його вміст.

Які види ставок можна робити в БК  eTopaz?

Цей букмекер приймає ставки в стандартних варіаціях: ординар, експрес, система.

Який мінімальний розмір ставки на сайті etopaz.az?

Найменша сума, на яку гравець може укласти парі, дорівнює 0.5 AZN.
Коментарі ()
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт