Нагору

Огляд букмекерської контори eTopaz

Букмекери, що мають оцінку «3», знаходяться на випробувальному терміні або надають послуги середньої якості.

Зміст

Огляд компанії

3/5
Паруйр Шахбазян
Засновник сайту

eTopaz – це букмекерська контора в Азербайджані, яка є єдиним легальним постачальником азартних послуг в країні. Регулювання азартного бізнесу в даному регіоні почалося в 1998 році, і з тих пір тільки eTopaz легально працює в місцевій юрисдикції.

Сайт eTopaz присвячений спортивним ставками, кіберспорту і скачкам. Користувачеві сайту пропонується 4 варіанти мовного оформлення: азербайджанський, турецький, англійський та російський.

Основну частину аудиторії букмекера складають жителі Азербайджану. Популярність БК в регіоні підтверджує той факт, що в 2012 році вона стала головним спонсором азербайджанської прем’єр-ліги з футболу.

У 2017 році букмекер eTopaz перейшов на платформу SBTech, яка є провідною компанією в сфері створення софта для азартних ігор

і ставок на спорт. Крім офіційного сайту, БК володіє великою мережею ППС в Азербайджані, розмір якої перевищує 500 пунктів.

До реєстрації на сайті etopaz.az допускаються резиденти країн, де не заборонені азартні ігри. Всі фінансові операції у цього букмекера здійснюються тільки в національній валюті Азербайджану манат.
Рік заснування 2011
Ліцензія Азербайджан
Мобільний додаток немає
Бонус немає
Мінимальна ставка 0,5
Тоталізатор немає
Мобільна версія немає
Відеотрансляції матчів є
Середня маржа 8-9%
Онлайн-чат є

Вибір ставок

За лінію прематч на сайті etopaz.az відповідає розділ «Спорт». Тут до уваги гравців представлено більше двох десятків спортивних дисциплін. Прийом ставок ведеться як на популярні, так і на менш затребувані дисципліни. Наприклад, крім футболу, хокею, тенісу и баскетболу, парі можна заключити на гольф, автоспорт, більярд, гельский и американський футбол и т.д.

Зазначу, що широко представлений ринок кіберспорту. Є ставки на провідні дисципліни, такі як CS: GO, Dota 2, StarCraft, Rainbow Six.

Сам розпис матчів у букмекера eTopaz виглядає обмеженим. Події з популярних футбольних чемпіонатів отримують близько сотні пропозицій. Серед них основні результати, подвійні шанси , фори, тотали і результати по таймах. В розписі є спеціальні пропозиції, в список яких входять експреси.

Відсутність певних варіантів компенсує опція «Створити свою ставку». З її допомогою гравець може сформувати варіант з кількох подій. Наприклад, додати до перемоги першої команди гол суперника. Але доступна ця функція не завжди, також вона фільтрується по подіях і маркетах.

Маржа коефіцієнтів в прематчі у БК eTopaz стартує від 8%. У міру зниження популярності ринку і глибини розпису комісія букмекера збільшується до 10%.

Лайв

Ставки на що проходять спортивні події на сайті etopaz.az приймаються в розділі «Ставки Live». Вимоги шанувальників ставок на поточні матчі тут навряд чи будуть задоволені.

Ринок лайв пропонує вузький список матчів – тільки популярні події. Крім футболу, хокею, баскетболу та тенісу, парі можна зробити висновок хіба що на настільний теніс.

Розпис подій в Live – це, як правило, ставки на основні результати, рівні фори і тотали. На цьому список пропозицій БК обмежується. Маржа коефіцієнтів для поточних подій може досягати 20%.

Максимальні і мінімальні ставки

Розмір мінімальної ставки в букмекерській конторі eTopaz дорівнює 0.50 AZN. Максимальні розміри парі букмекер обмежує в залежності від підсумкового коефіцієнта і ринку. При необхідності збільшити доступний ліміт гравець може запросити потрібну суму.

Спеціальні функції

Опція «Створити свою ставку» – це головна додаткова функція букмекера eTopaz. Можливості продати ставку (Cash Out) БК не пропонує.

На сайті оператора є розділ «Віртуальні ігри». Там ведеться прийом ставок на симулятори спортивних матчів з різних дисциплін: футбол, скачки, перегони. В меню з віртуальними ставками доступна зміна формату коефіцієнтів. Крім звичних десяткових, котирування можна змінити на американські, дробові, малазийські та гонконгські.

Служба підтримки на сайті etopaz.az працює в форматі живого чату. Оператори відповідають азербайджанською турецькою і російською мовами. Час обробки запиту – до 5 хвилин.

Компанія eTopaz проповідує політику відповідальної гри. Користувачі, які відчувають проблеми з потягом до азарту, можуть активувати опцію ліквідації ігрового рахунку.

Зробити це можна як на тимчасовій основі, так і назавжди.

Реєстрація в БК

Реєстрація для нових учасників парі в БК eTopaz доступна на стаціонарному та мобільному сайті. В електронній формі потрібно заповнити наступну інформацію:

  •       Стать
  •       ПІБ та дата народження
  •       Номер телефону и емейл
  •       Країна та місто
Активується обліковий запис через посилання, яке надходить на вказаний e-mail. Ідентифікація особистості учасника парі проводитися в уже створеному профілі. Для цього потрібно відкрити розділ «Завантаження документів» і вибрати тип наданого документа. Це може бути:
  •       ID карта
  •       Виписка з рахунку банку
  •       Передня сторона іменної банківської картки

Адміністрація БК також може запросити додаткові знімки документів для верифікації.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Зручність платежів
2/5

Мовні версії сайту

РосійськаРосійська
АзербайджанськаАзербайджанська
АнглійськаАнглійська
ТурецькаТурецька

Способи платежів

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 5 до - миттєво 0%  від 20 до - до 24 год. 0%
 від 5 до - миттєво 0%  від 20 до - до 24 год. 0%
 від 1 до - миттєво 0% - - -
Розгорнути все (6)

Валюти рахунку

Азербайджанський манат

Надійність

Не приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинг Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Історія оцінки

09.11.2020
Букмекер eTopaz доданий в рейтинг

Інформація про компанію

eTopaz
Азербайджан
Невідомий
Невідомий

Відгуки (0)

Якщо ви робили ставки на сайті etopaz.az, запрошуємо вас відвідати розділ «Відгуки користувачів». Там можна залишити коментар з особистою думкою про даного букмекера, а також прочитати повідомлення інших гравців.
Надійність
0/5
Зручність платежів
0/5
Лінія в прематчі
0/5
Служба підтримки
0/5
Лінія в лайві
0/5
Бонуси і акції
0/5
Коефіцієнти
0/5

FAQ

 

❓ Чи можна в БК eTopaz робити ставки в гривнях?

Ні, такої можливості немає. Всі фінансові операції на сайті букмекера здійснюються тільки в манатах.

Чи можу я відмінити зроблену ставку?

Всі розміщені ставки на сайті etopaz.az редагувати не можна. Тому при створенні купона рекомендуємо уважно перевіряти його вміст.

Які види ставок можна робити в БК  eTopaz?

Цей букмекер приймає ставки в стандартних варіаціях: ординар, експрес, система.

Який мінімальний розмір ставки на сайті etopaz.az?

Найменша сума, на яку гравець може укласти парі, дорівнює 0.5 AZN.
Коментарі (0)
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
3/5
Помилка
Не вдалося отримати дані. Спробуйте ще раз.
Поставити запитання

Ваше запитання з'явиться в розділі «Запитання-відповідь». Коли ви отримаєте відповідь на ваше запитання, ми надішлемо повідомлення вам на пошту.

Заголовок
Опис запитання
Отримати список дзеркал

Введіть ваш email, щоб ми могли вислати вам список

Ваш email
Запитання відправлено
Ваше запитання було успішно додане і опубліковане.
Дякуємо за використання нашого сервісу!
Список дзеркал відправлено
Список дзеркал був успішно відправлений на ваш email.
Дякуємо за використання нашого сервісу!
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт